Moderátorkou soutěže SUPERMISS se letos stala Iva Kubelková, což byla sázka na vcelku kvalitní jistotu. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 8 Adéla Karasová, která předvedla nejvtipnější volnou disciplínu ze všech soutěžících.

Vítězka není jenom hezká, ale má atypické rysy v obličeji a to z ní dělá velmi zajímavou dívku. Blonďatou Adélu Karasovou rozhodně jen tak nepřehlédnete v davu jiných krásných dívek. Řekněme si na rovinu, že většina pěkných dívek většinou udělá lépe, když mlčí.

To určitě není ale případ letoší vítězky. Kromě svého půvabu také oplývá vtipem, což nemůžeme tvrdit o většině vítězkách soutěží krásy. SUPERMISS se pěkně vyšvihla a začíná silně šlapat na paty České Miss, která stále prohlubuje dno trapnosti.

Naposledy si Česká Miss uřízla pěknou ostudu, když nahnala dívky do smradlavé a špinavé tramvaje, kde se v plavkách vystavovaly jako kus masa na prodej. Poté všechny šokovala fotka jedné ze semifinalistek, která měla stehna jako valach a začínající celulitidu. Dívka naštěstí šla do sebe a nakonec pořádně na sobě zamakala.

Jenomže v SUPERMISS bylo na co koukat už v semifinále a rozhodování nebylo jednoduché. No zatím to vypadá, že SUPERMISS má dost dobře našlápnuto!