Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

SUPERMISS Adéla Karasová reprezentuje Českou republiku na Miss Tourism Queen International. Obhájí svůj titul i v Thajsku?

Adéla Karasová nás reprezentuje na Miss Tourism Queen International 2018.
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Vítězka desátého ročníku SUPERMISS Adéla Karasová (23) není jen krásná, ale i chytrá. Studuje totiž Vysokou školu chemicko-technologickou. Díky vítězství v soutěži krásy nás reprezentuje na Miss Tourism Queen International 2018 v Thajsku. Očaruje porotu svým šarmem i tam?

Adéla Karasová zvítězila v letošním desátém ročníku soutěže SUPERMISS. I díky tomu nás krásná Češka reprezentuje na Miss Tourism Queen International 2018, která se odehrává v thajském Bangkoku. Adéla má se svými 171 centimetry takřka ideální míry, a to 80-60-88, ale pyšnit se může jistě i inteligencí. Bez ní by nemohla studovat Vysokou školu chemicko-technologickou. Pro účastnice soutěží krásy není studium oboru syntézy a výroby léčiv příliš obvyklé.

Česká kráska se netají tím, že má ráda tanec, zvířata, i filmy. Bojovat o další titul do Thajska ji s radostí poslali ředitel soutěže SUPERMISS Tomáš Vavřinec a Jozef Oklamčák, který je pořadatelem Miss Slovensko. Uvidíme, zda Adéla zaboduje i tam.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy