Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

SUPERMISS 2018 má své vítězky! Které krásky se umístily?

SUPERMISS 2018 má své vítězky! Které krásky se umístily?
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
Jedenáctý ročník soutěže krásy SUPERMISS se v sobotu uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton Prague jako módní show. Šerpu, pohár a korunku SUPERMISS převzala od porotců a ředitele soutěže Tomáše Vavřince 24letá studentka Tereza Hudáková.

Moderátorem celého večera SUPERMISS, který byl poprvé pojatý jako „módní show“, byl charismatický herec Jan Čenský. Během galavečera se předváděly modely návrhářů Alice Abraham, Nikol Pavlové a Jiřího Moravce. Součástí večera byly i přehlídky sportovního oblečení a plavek Litex a luxusního prádla Werso.

V jeho průběhu pak také vystoupili zpěváci Josef Vojtek z kapely Kabát, Bohuš Matuš (45), Monika Sommerová, mladá hvězda šansonu Eliška Lüftnerová, hudební skupina Trio Nobles a Kamila Hübsch. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 4 Tereza Hudáková, studentka cestovního ruchu.

Nová SUPERMISS disponuje mírami 88-61-88 při výšce 174 cm. „Děkuji pořadatelům a všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali. Bez nich bych nikdy korunku SUPERMISS nezískala. Doufám, že mi tento titul pomůže v naplnění mého snu, kterým je práce v modelingu i v zahraničí,“ ocenila podporu svého okolí vítězná Tereza Hudáková.

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v osmnáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala 22letá Anastazie Kasatkina. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly 22letá Sumi Kadyrová (Miss Praha) a 21letá Nikol Prachařová (Miss Tourism Czech). Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala 24letá Iveta Kindlmanová

“Letos je tomu 26 let od okamžiku, kdy jsem poprvé organizoval podobnou soutěž krásy a shodou okolností to bylo i na stejném místě, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník SUPERMISS velmi vydařil, změnili jsme koncepci na módní show a díky všem partnerům se podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše,” spokojeně zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

Záznam z finálového večera odvysílá Česká televize v sobotu 1. 12. 2018 v odpoledních hodinách na programu ČT1.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy