Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SUPERMISS 2018: Finalistky předvedly krásné šaty k 100. výročí vzniku republiky

Zdroj: SUPERMISS
+ Další fotografie
V neděli se uskutečnila retro módní přehlídka finalistek SUPERMISS 2018 k 100. výročí vzniku ČR. Slečny vynesly historické modely. Jak se vám taková přehlídka líbí?

Toto je opravdu unikátní nápad, jak oslavit 100. výročí vzniku ČR. V OC Galérie Harfa se uskutečnila retro módní přehlídka. Ve čtyřech blocích proběhla ukázka módních stylů 20. a 30. let, 40. a 50. let, 60. a 70. let a poslední blok se týkal 80. a 90. let. Modely vynesly slečny, které se utkají o titul SUPERMISS 2018.

„Je vidět, že i letos se nám do soutěže přihlásily opravdu krásné ženy. Moc se těším na finále,“ uvedl ředitel soutěže Tomáš Vavřinec. Podívejte se do fotogalerie, jak to holkám slušelo.

Společnosti SUPER PRODUCTION a MOTORSPORT VAVŘINEC pořádají již 11. ročník soutěže SUPERMISS, 18. ročník soutěže MISS MOTORSPORT, 9. ročník MISS PRAHA a 4. ročník MISS TOURISM CZECH, kdy je finálový večer pojat jako módní show.

Deset finalistek, které jsou vybrány z castingů, se představí v módních přehlídkách návrhářů Alice Abraham, Nikol Pavlové a Jiřího Moravce. Pohovoří s porotci a nebude chybět sportovní oblečení a plavky Litex a také přehlídka spodního prádla Werso. Moderovat tuto módní show bude známý herec a moderátor Jan Čenský a dále zde vystoupí Josef Vojtek z kapely Kabát, Bohuš Matuš nebo smyčcové trio Nobles.

Slavností finálový večer a módní show se uskuteční 3. listopadu 2018, od 20 hodin v Kongresovém sále hotelu Hilton Prague.

Související články

Další články