Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Supermarket rozkoše končí! Prostitutky z pražského Showparku vyhnal COVID-19

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
prostituce
Slavný pražský nevěstinec Showpark končí. Primátor Prahy dal společnosti E.R.O.C. pouhých 72 hodin na vyklizení. V prostorách nočního klubu budou nově zřízeno ubytování pro bezdomovce, aby se v Praze podařilo zastavit šíření koronaviru.

Pražský magistrát hledal způsob, jak z Holešovic vyhnat prostitutky. A pomocnou ruku nakonec svým způsobem podal koronavirus

Pražský magistrát vyzval majitele největšího pražského nevěstince, aby do 72 hodin uvolnil prostory v holešovické tržnici. Město v nich chce ubytovat bezdomovce ohrožené koronavirem. Pokud společnost E.R.O.C. takzvaný „Showpark“ nevyklidí, město bude postupovat podle krizového zákona. Vyplývá to z dopisu podepsaného primátorem Zdeňkem Hřibem. Na vyklizení Showparku upozornil web Seznam Zprávy.

Magistrát vyhrál soudní spor se společností Delta Center, která měla holešovickou tržnici v nájmu. Nyní ji musí vyklidit a uhradit magistrátu dlužné nájemné s příslušenstvím ve výši 246 milionů korun.

Praha a primátor Hřib se odvolávají na nouzový stav. Najít místo pro bezdomovce má v těžkých dobách prioritu.

"Vzhledem k nouzovému stavu státu musím chránit všechny Pražany před možností šíření nákazy novým typem koronaviru všemi možnými cestami. V tomto případě přes komunitu lidí bez domova, kteří z objektivních důvodů nemohou dodržovat některá vládní nařízení," uvedl Zdeněk Hřib

BOJ S KORONAVIREM SLEDUJEME MINUTU PO MINUTĚ

Související články

Další články