Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Supermanův sexuální deníček. Henry Cavill odhalil své nejtrapnější postelové zážitky!

Henry Cavill během eroticky motivovaného útoku fanoušků a fanynek!
Zdroj: Warner Bros. Pictures
Že Muž z oceli je občas tvrdý úplně všude a že i Superman má někdy problémy nás smrtelníků. To v jednom rozhovoru potvrdil jeho představitel Henry Cavill.

Je snem mnoha dívek a některých mužů. Svalovec Henry Cavill (32), který je nejnovějším představitelem Supermana, ale potvrdil, že ani on není v posteli bezchybný.

V jednom rozhovoru pro americký pánský časopis se totiž řeč stočila na jeho známé sexuální scény, o kterých se Henry rozhovořil nezvykle otevřeně.

Například při natáčení seriálu Tudorovci ležel na zádech, zatímco se o jeho partie třela nádherná herečka s výstavním dekoltem.

Byť hrál v tu chvíli anglického šlechtice ze 13. století, stal se z něj na okamžik doslova Muž z oceli, jak se přezdívá Supermanovi.

Henry se sice kolegyni omluvil, nicméně nechtěné erekce jsou prý velmi trapné a v profesionálním herectví prakticky nepřípustné.

V jiném filmu zase svůj penis ukočírovat dokázal, natáčení při poloze „ze zadu“ je prý ale velmi nepříjemné samo o sobě.

„Prakticky si drtíte koule o cizí zadek, zatímco se nesmíte vzrušit a žádné další potěšení z toho nekouká. Natáčet tyhle scény je úplně asexuální,“ přiznal Cavill.

V novém filmu Batman vs. Superman se vzhledem k nastavené věkové hranici žádné sexuální scény zřejmě nedočkáme a Henry tak svou sbírku trapasů nerozšíří.

Líto to ale bude zarytým fanouškům nezničitelného superhrdiny. Své kryptonitové kondomy si tak Clark Kent nechá v zadní kapse i během dalšího celovečeráku.

Související články

Další články