Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Superlov Ondřeje Sokola poražen. Seriál Zákony vlka s Rybovou a Majerem ovládl sobotní večer

Zákony vlka: Seriál s Lindou Rybovou a Stanislavem Majerem porazil Superlov
Zdroj: se souhlasem Tv Prima
seriál

Televize Prima vyslala na obrazovky nový seriál a hned z toho byl parádní úspěch. Zákony vlka, v nichž si hlavní postavy střihli Stanislav Majer a Linda Rybová, porazily dosavadního suveréna Superlov s Ondřejem Sokolem z produkce televize Nova. Podle portálu Mediaguru primácká novinka zlákala v sobotu večer téměř milion diváků.

V poslední době každou sobotu kraloval televizním obrazovkám soutěžní pořad Superlov z dílny televize Nova. Oblíbená show s moderátorem Ondřejem Sokolem ale nyní musela skousnout hořkou porážku. Tu jí uštědřila novinka ze stáje TV Prima Zákony vlka.

Seriál režiséra Marka Najbrta při své premiéře zlákal podle portálu Mediaguru hned téměř milion diváků. V kategorii 15+ to bylo konkrétně 964 tisíc. Tvůrci včetně hlavních hereckých tváří, jimiž jsou Stanislav Majer a Linda Rybová, tak mohou slavit. Takový otvírák se totiž nepovede každý den. Diváky nejspíš zlákala na Česko neotřelá kriminální zápletka s tajuplným milostným příběhem ústřední dvojice Roberta a Sáry.

Rozpačité přijetí

„Zákony vlka ve svých osmi dílech rozkryjí na pozadí osmi detektivních případů a v prostředí divoké přírody tajuplnou ústřední linku milostného příběhu Roberta a Sáry, které pojí vášeň stejně tak silná, jako je jejich temná minulost. Robert je klasický antihero se škraloupem z minulosti, ale se smyslem pro spravedlnost. Sára je jeho ženský protipól a jeho zrcadlo,“ uvedla pro eXtra.cz přes TV Prima spoluautorka a producentka seriálu Gabriela Erleová.

Jediným škraloupem na jinak skvělé premiéře je přijetí diváků, které bylo po prvním díle rozpačité. Někteří dílo Marka Najbrta vyzdvihovali, jiní zase mluvili o nepříliš vydařeném počinu. "Líbilo se nám to. Čekáme na další díl. Uvidíme," napsala jedna z divaček pod naším článkem na Facebooku. "Já u toho usnula. Tak zkusím ještě příští díl. Trhák to ale nejspíš nebude," kontrovala další.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy