Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Superfinále SuperStar 2020: Víme, s jakými písněmi soutěžící zabojují o hlavní výhru

Superfinále SuperStar 2020: Víme, s jakými písněmi soutěžící zabojují o hlavní výhru
Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
superfinále
Už tuto neděli se pět amatérských zpěváků utká o prvenství v pěvecké show SuperStar 2020. Letošní sérii provází přísná hygienická opatření a zpěváci jsou ochuzeni o to nejdůležitější, a to je publikum. Pět nejlepších supefinalistů se bude za pár dní snažit přesvědčit diváky o tom, že právě oni si zaslouží vyhrát. Podívejme se nyní na to, které písně budou jednotliví soutěžící zpívat.

Letošní porota SuperStar 2020 ve složení Paľo Habera (58), Patricie Pagáčová (31), Leoš Mareš (44), novopečená maminka Monika Bagárová (25) a Marián Čekovský neměla rozhodování vůbec jednoduché. V konečné fázi stejně rozhodovali diváci a porota s nimi kupodivu souhlasí.

Během minulého týdne vypadli skutečně velcí favorité jako Lucie Bikárová, Júlia Kramárová nebo miláček dívčích srdcí Timotej Májsky. Samotná porota byla hlasováním diváků velmi překvapena, ale lidé si to rozhodli sami.

V neděli se pětice nejlepších začínajících zpěváků utká o post SuperStar 2020. Dominika Lukešová se bude snažit oslnit diváky nejdříve písničkou Ewy Farne (26) Na ostří nože, následně Dernière danse od Indily a No Time to Die od Billie Eilish.

Jedna z horkých favoritek Diana Kovalová, která je nejmladších ze všech supefinalistů, zazpívá nejdříve song od Adele Set Fire to the Rain, následně od Elánu Voda, čo ma drží nad vodou a pak Someone You Loved. Největší překvapení letošní SuperStar Barbora Piešová zazpívá I'm So Excited od The Pointer Sisters, Milovanie v daždi od Richarda Müllera a Next to Me od Imagine Dragons.

Miláček publika Martin Schreiner zazpívá My Heart Will Go On od Céline Dion, Žal se odkládá od Jiřího Korna a Christinu Aguileru a její Say Something. Podle lidí nejslabší článek letošní soutěže Giovanni Ricci se předvede s písní Eltona Johna Your Song, Mám ťa rád Karla Duchoně a Love Yourself Justina Biebera.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy