Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

SuperBlondýn Sámer Issa v Malajsii: Zachraňuji pejsky granulkami, říká zpěvák

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Zpěvák Sámer Issa (34) si vyrazil do exotické Malajsie, kde si užívá hodně příjemných teplot. Opaluje se, pracuje, ale hlavně zachraňuje psí stvoření, která v tamních podmínkách podle Sámera trpí podvýživou. „Kupuji jim granule a dávám jim tu pravidelně najíst,“ popsal eXtra.cz talentovaný zpěvák.

Kdo by si myslel, že Sámer Issa myslí jen na sebe, splete se. Finalista historicky první řady SuperStar je aktuálně v Malajsii, kde pomáhá zachraňovat čtyřnohé mazlíčky. „V Malajsii je krásně, ale bohužel psi se tu mají opravdu špatně. Nakoupili jsme granule, konzervy a dáváme jim tu pravidelně najíst. Jsou tu i štěňátka a opravdu jsou podvyživená. Trhá mi to srdce, vidět nejlepšího přítele člověka, jak se nejvíc bojí toho ‚člověka‘. Prosím kohokoliv, kdo sem pojede, ať udělá to samé. Vždyť nás, co máme rádi zvířata a respektujeme přírodu, musí být přece víc než těch, co všechno ničí a neváží si krásy a daru kolem sebe,“ prosí čtenáře eXtra.cz Sámer.

Zaslal do redakce i několik parádních snímků, jak si vychutnává skvělého počasí a přírody. Nejvíc ho ale znepokojuje stav psích kamarádů. „Bolí mě z toho srdce,“ dodal Sámer, který na sebe nedávno upozornil změnou vlasové vizáže, když mu přítelkyně Pavla odbarvila hlavu na blond.

Sámer má srdce na správném místě, to se musí nechat. A i když v poslední době neobdařil své fanoušky žádnou novou skladbou, rozhodně teď udělal radost všem pejskařům. A za to mu patří palec nahoru.

Související články

Další články