SuperBlondýn Sámer Issa v Malajsii: Zachraňuji pejsky granulkami, říká zpěvák
Kdo by si myslel, že Sámer Issa myslí jen na sebe, splete se. Finalista historicky první řady SuperStar je aktuálně v Malajsii, kde pomáhá zachraňovat čtyřnohé mazlíčky. „V Malajsii je krásně, ale bohužel psi se tu mají opravdu špatně. Nakoupili jsme granule, konzervy a dáváme jim tu pravidelně najíst. Jsou tu i štěňátka a opravdu jsou podvyživená. Trhá mi to srdce, vidět nejlepšího přítele člověka, jak se nejvíc bojí toho 'člověka'. Prosím kohokoliv, kdo sem pojede, ať udělá to samé. Vždyť nás, co máme rádi zvířata a respektujeme přírodu, musí být přece víc než těch, co všechno ničí a neváží si krásy a daru kolem sebe,“ prosí čtenáře eXtra.cz Sámer.
Zaslal do redakce i několik parádních snímků, jak si vychutnává skvělého počasí a přírody. Nejvíc ho ale znepokojuje stav psích kamarádů. „Bolí mě z toho srdce,“ dodal Sámer, který na sebe nedávno upozornil změnou vlasové vizáže, když mu přítelkyně Pavla odbarvila hlavu na blond.
Sámer má srdce na správném místě, to se musí nechat. A i když v poslední době neobdařil své fanoušky žádnou novou skladbou, rozhodně teď udělal radost všem pejskařům. A za to mu patří palec nahoru.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Pařmenka Janků či rozdováděný Issa na baru: Divoký křest videoklipu rozparádil slavné hvězdy

Podivné zásnuby Sámera Issy: Životní krok provází rodinná zrada

Velké překvapení u bouřliváka Sámera Issy. Zpěvák se pochlubil radostnou novinkou

Šokující pohled na Sámera Issu: Fanoušky děsí propadlé tváře a unavený pohled





































































