Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Super tělo předvedl NEZADANÝ český moderátor. Co vy na to, dámy?

Super tělo předvedl NEZADANÝ český moderátor. Co vy na to, dámy?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Vypadá to, že se tenhle krasavec po rozchodu s Lucií Borhyovou rozhodl přestěhovat do posilovny. Jak jinak si vysvětlit formu, kterou předvedl Michal Hrdlička na novoroční fotografii, již vyslal do světa pro své fanoušky?

Michal Hrdlička, moderátor televize Nova, který tvořil pár s Lucií Borhyovou (37), s níž má dcerku Lindu, rozhodně nezahálí. Stejně jako po rozchodu rozkvetla Lucie, která vypadá lépe než kdy dříve, i její expartner hodně pookřál. Možná je to tím, že se už vzájemně netrápí a rozchodem se jim vlastně dost ulevilo

Lucie netruchlila dlouho, našla si rybáře Jakuba Vágnera, se kterým se pravidelně ukazuje ve vyhlášeném celebritním baru v centru Prahy. Hrdlička, který to mediálně schytal a sám tehdy pro eXtra.cz přiznal, že prochází pravděpodobně nejtěžším obdobím v životě, se místo nahánění sukní zavřel v posilovně.

Pár čeká soud o dceru Lindu. Podle našich informací se moderátor, který byl nazýván mladým a nezodpovědným, rozhodl tvrdě bojovat o střídavou péči. To úplně nevypadá na otce bez zájmu. Uvidíme, co přinese bývalému páru rok 2016. Potká Michal novou nevěstu? Možná je někde mezi vámi!

Související články

Další články