Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Super postava Alice Bendové v ohrožení: Herečka si užívá na dovolené a cpe se houskami

Zdroj: Archiv Alice Bendové
+ Dalších 5 fotografií
lenošení
Alice Bendová (46) se ještě před týdnem pochlubila fantastickou postavou, za kterou by se nemusela stydět ani na soutěži fitness. Jenže Alice je také velká požitkářka a milovnice jídla, a tak přiznala, že na dovolené, kterou téměř každé dva měsíce tráví ve svém letním domku na Tenerife, ve své dietě trochu povolila. Její postavu by jí ale i tak mohla závidět většina žen. Čtyři roky před padesátkou vypadá opravdu senzačně.

Sexy herečka Alice Bendová vypadá ve svých šestačtyřiceti naprosto skvěle. Díky pravidelnému běhání a zdravému jídelníčku získala postavu, o které sní většina žen.

Dovolená každé dva měsíce

Herečka, která s rodinou pravidelně jezdí na Kanárské ostrovy, kde s přítelem koupila apartmán, si opět užívá moře a sluníčka. Kromě koupání v oceánu a válení se na pláži Alice přiznala, že si ve svém druhém domově i pořádně dopřává.

„Sežrala jsem 2 obrovský housky s máslem, půl litru kafe s mlékem a nasoukala jsem si do chřtánu kus banánu a šunku,“ popsala vydatnou snídani oblíbená herečka. Na dovolené, jak je známo, se přibere snadno. Přísný režim, kterým se člověk řídí doma, pak v lenošivé atmosféře snadno poruší.

Komu se nelení

Alice ale nelení ani dovolené, chodí s partnerem běhat, a tak si vydatnou snídani může dopřát. I kdyby nějaké to kilo přibrala, na kráse to Alici, která se ve filmech objevuje většinou v roli mrchy, neubere.

V kondici a skvěle vypadající ji udržuje i vztah s o dvanáct let mladším přítelem Michalem Topolem, po jehož boku je už více než sedm let šťastná.

Související články

Další články