Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Super obří krysa je velká jako mimino! Kde tohle monstrum žilo?

Tak tuto obří krysu by asi nikdo z nás nechtěl najít na svojí půdě. Je velká jako batole a opravdu nahání strach. Aby byla chycena, musí se na ni vypravit tým odborníků, kteří ji nejprve omráčí.

Tato krysa je opravdovou raritou. Měří více než půl metru a je velká jako batole. Její hlodavčí zuby, které jí čouhají z tlamy, nahání strach. Kontroloři byli zavolaní k jejímu odchycení po tom, co majitelé jednoho domu v Anglii v Lincolnshire slyšeli hlasité cupitání na půdě. To ale ještě nevěděli, co jim tam běhá.

Odborník na škůdce a majitel Pest Control Jeff Sullivan potvrdil, že tato krysa je největší, se kterou se kdy v životě setkal. A to už se svojí profesi věnuje skoro 20 let. Tyto krysy si hodně pochutnávají na proteinech, včetně psích výkalů, odpadků a také kukuřici. Takže to je ten důvod, proč rostou do obřích velikostí.

„Krysy jsou nosiči 35 různých onemocnění, jako je například leptospiróza,“ řekl Sullivan. Nejlepším způsobem, jak se těchto super obřích krys zbavit, je zavolat odborníky. Člověk by je rozhodně neměl chytat sám, nebo by to mohlo hodně špatně dopadnout.

Související články

Další články