Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Sůl do ran Pavly Tomicové: Opět rozervané srdce kvůli svému ex, tři týdny stopka v práci

Pavla Tomicová má opět rozervané srdce: Zrušila natáčení
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
rozchod

Kdyby to šlo, vzali by její přátelé veškeré bolesti velké herečky na svá vlastní bedra. A že by potřebovala ulevit! Oblíbená Pavla Tomicová (60) si před víc jak rokem zažila peklo, když se ukázalo, že její manžel Ondřej Malý (57) se zamiloval jinde. A udělal si i další dítě. A přestože to vypadalo nadějně, že všechny rány jsou už zahojeny a Pavla se už zase usmívala na všechny strany, stačilo nedávné letmé setkání s Malým a veškerá snaha o vyléčení vnitřních bolístek přišla vniveč. Redakce eXtra.cz získala informace, že umělkyně musela v posledních týdnech léčit jizvy na duši.

Pavla Tomicová: Znovu na kolenou

„Někdy kolem Českého Lva, který byl čtvrtého března, se Pavla měla s Ondřejem někde potkat. A i když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,“ svěřily se eXtra.cz dva na sobě nezávislé zdroje z okolí herečky, které si ale z logických důvodů nepřály být jmenovány.

Umělkyně podle našich informací následně odřekla veškeré pracovní závazky. „Na Primě si vyžádala na několik týdnů přestávku v natáčení, rušila se divadelní představení,“ tvrdí kamarádka oblíbené a zjevně znovu zlomené umělkyně s tím, že by jí strašně moc ráda pomohla. Trápení herečky ji prý až fyzicky bolí. „Ale bohužel není jak, musí si tím bohužel projít sama. Mrzí mě to, lepšího človíčka neznám,“ smutní přítelkyně.

Zrušená představení

Je fakt, že v poslední době se rušilo několik představení, v kterých Pavla Tomicová hraje, prý ze zdravotních důvodů. 10. a 22. 3. šlo o hru Herečka sobotní noci v pražském Rokoku, šestého března to zase byla Její pastorkyňa v Klicperově divadle Hradec Králové. Ten samý titul byl z důvodu přetrvávající nemoci 11. 3. nahrazen jiným, jak je patrné z Facebooku divadelní scény.

TV Prima, kde Tomicová účinkuje v seriálu Zoo, se k zdravotnímu stavu svých herců odmítá vyjadřovat, z neoficiálních zdrojů jsme se přece jen něco dozvěděli. „Pavle, kterou tu všichni milujeme, se přepisovalo pět termínů natáčení. V případě mimořádných událostí se to dá zorganizovat,“ řekl nám člen štábu.

V nejbližších dnech by se ale herečka měla do práce znovu zapojit. Necelé tři týdny odpočinku snad stačily k tomu, aby se dala dohromady a setřásla to nejhorší trápení. A nezbývá než jí držet palce, aby se nic takového už nikdy neopakovalo a byla odteď už jen šťastná.

Rozchod s Ondřejem Malým

Když se před Vánoci předloňského roku dozvěděla zdrcující zprávu, že ji manžel Ondřej Malý opouští, opravdu jen těžko to rozdýchávala. Na rodině si opravdu zakládala a kvůli své těžké minulosti se ještě obávala toho, že zažije podruhé to, co už jednou měla na talíři – její první muž se ukázal být gayem. Myslela si, že znovu zažívá to samé.

Někdy začátkem roku už se k ní ale doneslo, za kým Ondřej odešel. Na jednu stranu to byl šok, protože Ondřejova nová žena Kristýna Kociánová se tvářila jako nejlepší kamarádka, na druhou stranu si Pavla oddychla. Proti gayům vůbec nic nemá, ale ten zážitek s prvním mužem pro ni byl opravdu mimořádně těžký. Měla z toho vážně trauma, které si jen tak někdo nedovede představit, takže si trochu vsugerovala, že se to vrací v plné míře a bála se toho víc než čehokoli jiného,“ doplnil pro eXtra.cz před rokem přítel herečky.

Později se Malému s jeho přítelkyní narodilo miminko a postupně začalo vše vypadat na zklidnění situace. Až doteď.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy