Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

SugarDenny je lidem pro smích: Srovnávají ji s Kazisvětem, zastání našla u Shopaholicadel

Sugar Denny vypadá podle lidí jako Kazisvět.
Zdroj: TikTok Sugar Denny/se souhlasem ČT/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
bizár

SugarDenny zřejmě neví co roupama. Kontroverzní influencerka měla dříve černé vlasy, nedávno pak šokovala růžovými, ovšem teď svým fanouškům vyrazila znovu dech. Sledující se jí na sociálních sítích pořádně vysmáli a její nový look přirovnali k postavě Kazisvěta z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele. 

SugarDenny se ocitla pod palbou nekompromisní kritiky. Může za to nový účes, který si nechala udělat. Své vlasy si tentokrát obarvila na oranžovo a její střih je téměř totožný s tím, co měl zlý král Kazisvět v Princezně se zlatou hvězdou na čele. Sledující si tak na sociálních sítích neodpustili rýpanec."Aha, tak asi už víme, kde se inspirovala," napsala Aneta a přidala nápadně podobnou fotografii pohádkové postavy. Na dalším snímku jim zase Denisa připomínala trolla. "Opravdu nemám ve zvyku kritizovat něčí vzhled, ale tohle je síla. To je takový hnus," napsala Hanka. "Jí už snad definitivně přeskočilo," přidává se Simona.

Doporučené video: Rozhovor s Denisou na Clash of the Stars:


Shopaholicadel se Denisy zastala

"Oukej, ať si každý nosí, co chce. Pokud je šťastná, přeju jí to. Ale za mě vypadala opravdu 100× lépe předtím. Ty dlouhé černé vlasy byly skvělé," napsala Natálie. "Dobrej kastrol," vysmál se Denise Tomáš. "To snad není možné. To měla alespoň zůstat u toho, co měla předtím. Hrůza a děs," komentuje Alena.


Navzdory neutuchajícímu hejtu se přece jen našel někdo, kdo se kontroverzní influencerky zastal. Nový účes ocenila na TikToku Shopaholicadel, která se ještě nedávno nechala slyšet, že se stahuje ze sociálních sítí. "Taky bych chtěla zase oranžové vlasy," napsala. "Ano, budeme matching besties," odvětila Denisa.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy