Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kontroverzní Sugar Denny chce zbít v kleci Adrianu z Love Islandu. Až zhubneš, směje se blondýnka

Sugar Denny vyzvala Adrianu Brabencovou do Clash of the Stars: Zhubnout 70 kg je málo, vzkázala blondýnka
Zdroj: koláž eXtra.cz/Foto eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Clash of the Stars

Účastnice Love Islandu Adriana Brabencová veřejně vrátila úder známému influencerskému duu Tadeáši Kuběnkovi a youtuberce Sugar Denny. Poté, co si ji dvojice dobírala v jednom z dílů společného podcastu, kdy Sugar Denny prohlásila, že klidně zhubne 70 kg a rozdá si to se známou blondýnkou v Clash of the Stars, přišla zpětná reakce. "Kdyby zhubla, já to přijmu. Ale 70 kilo je málo, miláčku," zareagovala Adriana. 

Že by se organizaci Clash of the Stars rýsoval další zápas pro nadcházející galavečer? Duel Adriana Brabencová vs. Sugar Denny by rozhodně pozornost diváků upoutal. A není to až tak nereálný scénář! Youtuberka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny si totiž v jednom z dílů podcastu Kontroverzní, jejž moderuje společně s Tadeášem Kuběnkou, do účastnice Love Island 2023 Adriany Brabencové bezostyšně rýpla a rozpoutala válku.


Zápas v Clashi? Zhubnout 70 kg nestačí

"Vyjadřovala se tam o mně takovým způsobem, že snad zhubne 70 kilo a vyzve mě do Clashe," objasnila nyní pozadí sporu Brabencová ve svém podcastu Hodina pravdy a vrátila Sugar Denny úder. "Miláčku, 70 kilo ti stačit nebude," vysmála se Adriana.

"Dělám fitness, lifestyle, já se snažím motivovat lidi k tomu, aby něco dělali. Nechtěla jsem říct, že 70 kg by nestačilo, ale jasně, podívejme se pravdě do očí. Ona má prostě nadváhu," dodala Adriana s tím, že by výzvu do klece přijala, ale s jasným poselstvím.

Výzvu na zápas se Sugar Denny by přijala

"Přijala bych to. Přísahám. Kdyby zhubla těch 50 nebo 70 kilo, jak říkala, tak to přijmu. Ale byla by to zpráva pro lidi, ať na sobě makají a hubnou, protože jak se říká ve zdravém těle zdravý duch," uzavřela blondýnka z Love Islandu.

Na vyhrocené téma přišla řeč poté, co Adriana měla ve svém podcastu jako hosta modelku Natálii Kočendovou. Když jí Adriana položila dotaz, s kým z českých influencerů má problém, Natálie jmenovala právě zmíněné influencerské duo. "Pojďte 2 vs. 2 s Tadeáškem ještě," vzkázala Sugar Denny posléze Adrianě a Natálii na svém Instagramu.

Doporučené video: Sugar Denny o případném zápasu v Clashi


Denisu Kouřílkovou jsme před časem vyzpovídali na pátém galavečeru Clash of the Stars. "Upřímně to není vůbec nic pro mě. Nedovedu si představit, že bych měla makat ve fitku a boxovat, takže ne," reagovala humorně na dotaz redakce eXtra.cz, zda ona by kývla na nabídku na zápas.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy