Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sugar Denny se toho nebojí: Přidala fotku ve spodním prádle a lidi rozdělila na dva tábory

Tato fotka rozdělila lidi na dva tábory.
Zdroj: Se souhlasem Denisy Kouřílkové
+ Další 4 fotografie
Kontroverzní youtuberka

Kontroverzní youtuberka Denisa Kouřílková, vystupující jako Sugar Denny, se toho nebojí! Nejenže svou povahou naplňuje heslo “co na srdci, to na jazyku”, ale neváhá své sociální sítě okořenit ani odvážnou fotkou ve spodním prádle. Jeden z takových příspěvků rozdělil lidi na dva tábory. Jedni ji obdivují, druzí nechápavě kroutí hlavou. Denisa mezitím ale zůstává nad věcí. 

Sugar Denny (18) začala svou youtuberskou kariéru už v roce 2014, tehdy ale vystupovala pod svou původní přezdívkou Denny Canton. V současnou Sugar Denny se proměnila až postupem času. Za kontroverzní influencerku je označována hlavně kvůli svým svérázným názorům, ale i díky kauzám, které ani Denisu neminuly.

Nejvíce probíraná byla v době, kdy prodávala kosmetické produkty, které se ovšem k většině kupujících nikdy nedostaly. Tehdy vznikl dokonce již neexistující instagramový profil, na němž se proti Denise spojily všechny nespokojené zákaznice, aby nasbíraly co nejvíce důkazů. Zákaznice zvažovaly na youtuberku podat dokonce trestní oznámení, k tomu nakonec ale nedošlo. V tu dobu si stihla vybudovat i pevnou základnu haterů.

Sugar Denny lidi rozděluje na dva tábory

Denisa se dnes ve svých příspěvcích snaží šířit “body positivity”, tedy umění přijmout své tělo takové, jaké je, bez ohledu na strie, celulitidu nebo nadbytečná kila. Právě tím se Denisa řídí a snaží se myšlenku předat dál, alespoň do řad svých sledujících.

Pod jednou z jejích posledních fotek na Instagramu, kde se ukázala ve spodním prádle, se objevila stovka komentářů. Snímek vzbudil emoce a rozporuplné reakce, komentující lidé byli rozděleni na dva tábory. Jedna skupina Denisu obdivuje za odvahu, nadhled a považuje ji za symbol krásy. “Takhle vypadá sebevědomá žena!” nebo “Ikonická královna,” píší fanoušci.

Pro tu druhou se však Denisa stala terčem posměšků nebo urážek, směřovaných na nezdravý styl života. “Měj trochu soudnost, nedávej sem takovýhle fotky veřejně,” zní jeden z těch slušnějších kritizujících komentářů. “Samozřejmě, každý si může dělat co chce, ale dávej bacha na zdraví,” apelují fanoušci.

Jedno je ale jisté. Přidávat reálné fotky bez úprav, ukazujících realitu, a to v době, kdy je Instagram zahlcený dokonalými příspěvky krásných a štíhlých holek, k tomu musí být pořádná kuráž - a tu Denisa doopravdy má.

Názor si udělejte sami, fotky najdete v galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy