Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sue Ellen Ewing z Dallasu zjevně zapomněla stárnout: Ve třiaosmdesáti vypadá famózně

Linda Gray alias Sue Ellen Ewing: Hvězda Dallasu rozhodně nevypadá na 83 let
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia
+ Dalších 13 fotografií
dallas

Americký seriál Dallas bezesporu patří mezi pořady, které zná snad úplně každý. Lidé po celém světě nadšeně sledovali intriky a pletichaření svých oblíbených postav. Jednou z nich byla i Sue Ellen, manželka proradného JR Ewinga. Roli nešťastné alkoholičky ztvárnila krásná herečka Linda Gray. Dnes je hvězdě věhlasného seriálu třiaosmdesát let, a jak dokládají nejen fotky na jejím Instagramu, je to pořád šťabajzna k nakousnutí. 

Manželka intrikána

Sue Ellen Ewing byla manželkou hlavního záporáka, proradného JR Ewinga ze seriálu Dallas. Jeden z nejslavnějších pořadů si oblíbily miliony diváků po celém světě napříč několika generacemi, kteří s nadšením sledovali, jaké intriky opět vzniknou v příběhu rodiny Ewingů.

V roli Sue Ellen, zbohatlické paničky, která má neustálé problémy s egoistickým manželem i alkoholem, se objevila herečka Linda Gray, která skvěle ztvárnila utrápený pohled na svět nešťastné ženy. Myslím, že lidé se rádi dívají na bohaté, mocné, kteří jsou dysfunkční! Myslím, že lidé prostě milují, když se baví, a to je to, co rádi děláme,“ řekla v rozhovoru pro Digital Spy dnes již třiaosmdesátiletá hollywoodská hvězda.


Pořád sexy baba

Když Linda přijala nabídku zahrát si v Dallasu, nebyla žádnou začínající herečkou. Bylo jí něco kolem čtyřiceti let a pár rolí už měla za sebou. Herečka, která byla za svou seriálovou postavu dvakrát nominována na cenu Zlatého glóbu za nejlepší seriálovou herečku, se narodila roku 1940. Podle nejnovějších fotografií z červeného koberce vánočního večírku Gift Of A Lifetime v Beverly Hills prostě zapomněla stárnout.

I ve svém věku je Linda neuvěřitelně vitální. Má perfektní postavu, a to, že je jí dávno přes osmdesát let, byste jí netipli ani náhodou. Hvězda Dallasu, snad nejslavnějšího seriálu všech dob, je dokonce velmi aktivní na sociálních sítích, kde sdílí snímky ze svého soukromí a často se chlubí svou rodinou.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy