Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Sudí Lainka dohlíží na Vánoce své rodiny z nebe: Dcerka Lorinka slavila s maminkou!

Takhle slavily Vánoce.
+ Další fotografie
Určitě si vzpomenete na tragickou smrt hokejového sudího Pavla Lainky. Nejvíce to odnesla jeho přítelkyně Kristýna Švarcová. Té se navíc krátce po smrti životního partnera narodila dcera Lorinka. S tou letos oslavila Vánoce sama!

Rozporuplný týden zažila během letošního roku Kristýna Švarcová. Tragicky zemřel její partner Pavel Lainka (†24) a to jí samozřejmě připravilo těžký životní moment. Nechal po sobě navíc nenarozenou dceru Lorinku.

Ta přišla na svět krátce po jeho smrti. Pro Kristýnu jako matku samoživitelku udělali jejich společní přátelé veřejnou sbírku, aby pomohli vybrat finanční prostředky na Lorinku.

Vánoce jsou samozřejmě citově nejsložitějším obdobím. Letos je Kristýna slavila poprvé bez Pavla a pouze se svojí dcerkou. Určitě si u vánočního stromečku vzpomněla na zesnulého partnera.

Doufejme, že další rok bude pro Kristýnu Švarcovou veselejší, a třeba si najde nového životního partnera, který bude pro její dcerku tím nejlepším otcem, a to třeba na dálku udělá radost i zesnulému Lainkovi…

Mohlo by vás zajímat

Další články