Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jak své tělo co nejlépe vrátit do formy? Stačí mít na to ty správné pomocníky!

Jak své tělo co nejlépe vrátit do formy? Stačí mít na to ty správné pomocníky!
Zdroj: pixabay.com
Vitalita

Dejte si v dnešní nelehké době do kupy tělo pro fyzické i psychické stránce a připravte se na jaro, kdy, doufejme, bude konečně líp! Dnešní doba moc zdravému životnímu stylu nepřeje. Zavřené posilovny, stojící vleky a teploty, kdy není reálné ani cvičit venku. Pojďme se společně zamyslet, co bychom pro své zdraví mohli udělat doma. Občas stačí málo a budete se cítit svěží, odpočatí a plní energie i vitality. Stačí mít po ruce ty správné pomocníky!

Vitamín D zdarma na celý rok

V poslední době se mluví o vitamínu D podporujícím imunitu Zájem o něj roste celosvětově. Reakce trhu na sebe nenechala dlouho čekat. Jedna z nich je však na zdejší poměry dost nezvyklá. Přestože se vitamín D stal prodejním artiklem číslo 1, společnost NaturaMed mající své kořeny v Norsku se rozhodla pro neuvěřitelný krok.

„Letos jsme na trhu patnáctým rokem a opravdu se nám daří. Jsme absolutní leader v prodeji omega-3 v ČR a na Slovensku. Za tento úspěch vděčíme našim zákazníkům a vůči společnosti jsme cítili jistý morální závazek za svůj úspěch. Proto jsme se rozhodli v dobách nejtěžších podat pomocnou ruku a věnovat do každé domácnosti v ČR roční balení vitamínu D zdarma!“ říká ředitel společnosti Martin Kozelský. Jak roční příděl vitamínu D získat, se dozvíte na stránkách NaturaMed.

Česnek v moderním podání

Allivictus je kvalitní český doplněk stravy, který je vyroben pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní a viruprosté sadby. Vyrábí se ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů, jako jsou podpora imunity, snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami nebo udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi.

Sportem ku zdraví

Kdo by neznal fenomén posledních let, kterým jsou elektrokola Také chcete nějaké vlastnit a začít na jaře sportovat? Pak sáhněte po značce Apache, Haibike, Crussis nebo Leader Fox. A jaké jsou největší výhody oproti klasickému kolu? Jednou z nich je zcela jistě fakt, že elektrokola jsou určena pro každou věkovou kategorii. Navíc s ním ujede dost kilometrů i lenoch, který sportu moc nedá, protože mu tato vychytávka pomůže šlapat do kopce. Není divu, že každoročně stoupá jeho popularita. Pokud ho tedy ještě nemáte, určitě si ho pořiďte. Uděláte něco pro své zdraví a prozkoumáte spoustu krásných míst naší vlasti.

Vlasy jako v mládí

Chtěli byste zase házet patky jako v mládí, ale po neblahých zkušenostech s rádoby zázračnými přípravky jste to vzdali? Pak je právě pro vás vhodná transplantace vlasů na prestižní turecké klinice. Všichni víme, jak je ztráta vlasů těžká hlavně po psychické stránce. Naberte tedy zpět své sebevědomí, koukněte na web Folikuli.cz a zkuste to. Zařídí vám ji v Istanbulu u předního světového chirurga – s doprovodem českého delegáta nebo bez něj, záleží pouze na vás.

Bublinky pro suchý únor

I k suchému únoru patří bublinky! Pokud jste se tedy rozhodli držet tento měsíc bez alkoholu, nezoufejte. Co si takhle dát sekt bez alkoholu? Vyzkoušejte lahodné nealko Bohemia Sekty v růžové nebo bílé barvě. Nejen, že skvěle chutnají, ale navíc vás po nich nebude bolet hlava. Ideální volba pro sportovce a těhule!

Detox za pomoci minerálů

Šungit je speciální kámen, který má mnoho využití. Díky fullerenům má vysokou schopnost čistit organismus od různých škodlivin. Proto se doporučuje pít harmonizující šungitovou vodu, která omlazuje, navrací vaší pokožce pružnost, lesk a přispívá k vyhlazování vrásek. Tento kámen má také navozovat pocit klidu a nadhledu nad problémy. Šungit pohlcuje i elektromagnetické záření vyzařující z mobilů a počítačů.

Související články

Další články