Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Suchej únor v MasterChefovi? Přemek Forejt v negližé a podpatcích překvapil fanoušky

Zdroj: instagram.com/@premekforejt
+ Další 2 fotografie
Suchej únor?
Že se Přemek Forejt (32) z MasterChefa rád ukazuje, o sobě přiznal i on sám. Slavný český šéfkuchař se dobrovolně zapojil do výzvy Suchej únor, kdy musí dodržet, že po celých letošních 29 dní nebude pít žádný alkohol. Ale podle jednoho z příspěvků na jeho Instagramu to vypadá, že zákaz alkoholu tak úplně nedodržel a v tomhle oděvu ho nejspíš jen tak někdo neuvidí...

Přemek Forejt je jeden z nejmladších a nejinspirativ­nějších šéfkuchařů Česka. Už druhým rokem patří do obávané trojice porotců v kulinářské soutěži MasterChef Česko, zároveň je to hlavně šéfkuchař a guru vyhlášené restaurace Entreé v Olomouci. S Přemkem v trojici jsou Radek Kašpárek a Jan Punčochář.

Suchej únor je výzva

Výzva Suchej únor spočívá v tom, že celý únor nebude člověk pít žádný alkohol, aby se přesvědčil, jak moc je pro něj důležitý. Pro některé může být výzva složitá, pro další zase naprosto jednoduchá. Přemek už si pořídil pěkný hrneček s nápisem #NejsemNaPlech, přidal s ním fotku na svůj profil na Instagramu a do popisku napsal, že je normální žít a bavit se bez alkoholu, proto přijal výzvu také.

Negližé s podpatky

Na první pohled to vypadá, že Přemek výzvu Suchej únor nedodržel a po celonočním flámu byl nalezen v negližé a s vysokými podpatky připoutaný ke kuchyňské lince. Není tomu tak. Fotka byla pořízena jeho kamarádkou čistě z legrace, neboť podobných fotek vzniklo už několik.

Sám pod fotku na Instagram připsal: „Nazval bych to: A vy že máte těžké pondělní ráno? Upřímně, myslel jsem si, že se na tuto fotku zapomene, ale… Za tyhle profi glamour fotografie, styling a profesionální práci s Photoshopem, kterou započala svalovcem, děkuji své nejce.“ Úplně na konci se objevil text: „Při focení tohoto snímku nebyl požit žádný alkohol a #suchyunor nebyl ohrožen.“

Je pro každou srandu

Přemek má skvělý smysl pro humor a umí si ze sebe udělat legraci. Se svou kamarádkou zvolili pro fotku vhodné kousky, barvy a styl, jen není jasné, jestli se Přemek chystal do postele a nebo z postele rovnou na molo. Možná by to chtělo příště jen lehkou depilaci nohou. A na ta pouta bude lepší se neptat.

Související články

Další články