Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Suchej únor je tu: Těmto známým milovníkům alkoholu by jen prospělo odpustit si skleničku

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
detox
Za hranou rizikového pití se u nás pohybuje přes 1 000 000 lidí. To už je dobrý důvod k tomu se nad sebou a svojí životosprávou zamyslet. Pro nový začátek může lidem, kteří holdují nadměrnému pití alkoholu, pomoci právě měsíc únor, který byl vyhlášen měsícem bez alkoholu. Suchýho února by se měla držet i spousta známých osobností. Komu by prospěl nejvíce nejen Suchej únor, ale i zbytek roku?

Po alkoholu sahají ve větší míře jak muži, tak ženy. K nadměrnému pití má většinou každý svůj důvod. Někdo si díky němu čistí hlavu po náročném dnu v práci, jiným pomáhá zmírňovat stres, další zase chtějí zapomenout a některým prostě alkohol jakéhokoliv druhu chutná a stejně jako je někdo závislý na čokoládě, někdo si večer bez skleničky neumí už vůbec představit.

Komu by Suchej únor prospěl?

Mezi ochmelky, kteří jsou vidět a svoji zálibu v pití už nedokážou skrývat, ba dokonce pod vlivem dělají ostudu sobě i rodině, patří jednoznačně finský rocker a manžel Dominiky Gottové Timo Tolkki. Ten po tom, co ho nejstarší dcera Karla Gotta opustila a vrátila se do Prahy, začal pít ještě víc než předtím a dělá ostudu sobě, Dominice i celé Gottově rodině.

Korunu všemu nasadil, když se rozhodl, že vyrazí do Česka za manželkou. Nekonečné eskapády, žadonění o peníze, sex i odpuštění. Takovou ostudu si Dominika ani vdova Ivana nezaslouží. Timo by měl především přestat pít a začít řešit věci s čistou hlavou jako dospělý člověk.

Dáda v akci

V minulosti měla problém s alkoholem i královna dětských srdcí Dáda Patrasová. Na konci předloňského roku způsobila pod vlivem alkoholu dopravní nehodu. I když se k pití před jízdou nechtěla přiznat, později se ukázalo, že měla v krvi 2,5 promile. Nehodou vyděsila jak sebe, tak i své blízké. Suchého února už po zbytek života by se tedy měla filmová Manuela také držet.

S alkoholem na úplné dno

Alkoholu by se měl nejen v únoru vyhnout i zpěvák Petr Borkovec. Ten nezvládl rychle nabytou slávu, kterou získal díky pěvecké soutěži SuperStar, a jen pár měsíců po skončení pořadu to s ním šlo od desíti k pěti. Zálibu v alkoholu si vypěstoval především v době, kdy ho opustila přítelkyně a zpěvačka Katarína Knechtová. Alkoholové dýchánky ho dostaly na dno, Borkovec začal páchat trestnou činnost a skončil na psychiatrii. Teď to vypadá, že je z nejhoršího venku, i tak by se měl ale alkoholu vyhýbat obloukem.

Stejně tak by se měla už navždy alkoholu vyhýbat i manželka herce Jiřího Krampola Hana Krampolová. Sice se už nějaký měsíc léčí a všichni její fanoušci včetně manžela doufají, že žije zdravě, její životospráva však v minulosti nebyla zrovna ukázková. V loňském roce byla několikrát hospitalizována v nemocnici a bývalé učitelce z mateřské školy šlo skutečně o život.

Související články

Další články