Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Suchánkovi spolu na place: Tatínek je výborný i v dramatické poloze, říká Berenika ze seriálu Zoo

Michal Suchánek se svojí dcerou Berenikou.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
NOVÁ POSTAVA

Herečka Berenika Suchánková působí coby studentka veteriny Petra v seriálu Zoo od jeho začátku. Nyní se do děje a natáčení zapojil i její otec Michal Suchánek. Jaké je hrát po boku tatínka, zkušeného herce, sdělila Berenika redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.

Ve čtvrtečním dílu seriálu Zoo se na scéně poprvé objevil bývalý manžel Anežky Krásné (Pavla Tomicová) cirkusák Rudolf. Zahrál si ho oblíbený komik Michal Suchánek (57), který si tak společně s dcerou Berenikou splnil sen, že se spolu objeví v jednom projektu. "Moc jsme si chtěli s tatínkem spolu zahrát, a tak to scenáristé vymysleli tak, že se sice potkáváme na place, ale naše postavy k sobě vůbec blízko nemají. Často jen zasahuji do společného hovoru Pavly Tomicové, která hraje jeho exmanželku, a tatínka," popisuje situaci na natáčení herečka Berenika Suchánková (26).

S tátou Suchánkem na place

Na svou kolegyni Lucii Polišenskou (36), která Suchánkovi na place říká táto, prý ale Berenika vůbec nežárlí. "Vůbec ne. Navíc u nás nikdy nepadlo oslovení táto! My vždy říkáme tatínek. Takže to, že v seriálu patří k Lucce, je v pořádku, a že je to můj tatínek, vypouštím. Naopak. Jeden kameraman na place se jmenuje Michal, říkáme mu Míša – a já občas doma z legrace tatínkovi říkám Míšo," vysvětluje.

Berenika se netají tím, že svého tatínka před kamerou vždy obdivovala: "On dost často hraje komické a podivínské role. Bylo tomu tak i v Krejzových, ale snaží se ty postavy odlišit a vždy si v nich něco najde, aby nebyly stejné. Věřte ale, že výborný je i v dramatické poloze."

Suchánková: Hada nutně držet nepotřebuji

Berenika hraje v Zoo mladou studentku veteriny, ale do osobního kontaktu se zvířaty se moc nedostala. "Myslím, že už ta moje Petra dostudovala. Odhaduji to podle toho, že mi dávají víc pracovních pravomocí. Jednou jsme natáčeli s antilopou, ale obvykle máme na place želvy a hady. Nedávno mi produkce volala, zda bych měla problém s hadem. Řekla jsem, že nutně ho držet nepotřebuji, ale nějak bych to zvládla," prozrazuje, kdo jí přijde do cesty.

A co by si pro Petru přála Berenika do budoucna? "Byla bych ráda, kdyby se pro Petru třeba našel nějaký kluk, ale nevím. Ona je velká intelektuálka, strohá a moc nerozumí legraci. Tak uvidíme…" prozrazuje. Jedno osobní přání už se herečce ale splnilo. "Když už jsme v zoo, tak jsem se zajímala, zda bych se mohla přiblížit k malému hrošíkovi, který se tam narodil. Bylo mi řečeno, že to je jedno z nejnebezpečnějších zvířat, a on byl přitom tak roztomilý. Občas jdeme krmit žirafy, to je nádherný zážitek, který jsem díky natáčení mohla prožít."

Jak se to bude s postavou cirkusáka Rudolfa Krásy dál vyvíjet, můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na TV Prima.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy