Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Submisivní Nikola z Výměny manželek: Patrik mě vyhodil z bytu a nechal si dceru

Submisivní Nikola z Výměny manželek: Patrik mě vyhodil z bytu a nechal si dceru
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Vypadalo to na velké usmíření a svatbu, ale místo toho dochází k rozchodu za velmi dramatických okolností. Submisivní Nikola (30) z Písku souhlasila, že pokud se Patrik (28) začne chovat lépe, vezme si ho. Po odvysílání Výměny je ale vše jinak. Nešťastná maminka dvouleté Leontýnky eXtra.cz s pláčem popsala, jak ji měl přítel ve středu vyhodit na ulici a donutit o sobě říct do diktafonu věci, které nejsou pravda.

Podezření z týrání

Řada diváků mohla ve středu ve Výměně manželek vidět, že Patrik je pedant, který má potřebu někoho stále jen cepovat a nadávat. I k vyhrožování se prý měl několikrát uchýlit. Někteří rovnou bez rozpaků hovořili o jasném psychickém týrání. A právě sledování toho, jak z dílu reality show vyznívá, asi mělo vliv na rozhodnutí logistického pracovníka z továrny, že s přítelkyní vyrazil dveře.

„Můj partner mě, matku svého dítěte, včera vyhodil z bytu. Nemohla jsem si nic vzít. Tvrdí, že jsem feťák, že mi nedá malou Leontýnku do péče. Teď jsem u kamarádky a budu to muset řešit. Upřímně ale nevím, co teď budu dělat,“ řekla eXtra.cz Nikola.

„Od rána jsem byla na policii, ale o trestním oznámení nesmím mluvit, podepisovala jsem mlčenlivost. Policisté se mnou v bytě byli, takže věci už nějaké mám, ale telefon byl od něj, tak si ho nechal. K penězům jsem od začátku vztahu neměla vůbec žádný přístup. Výplata mi chodila na jeho účet. A mé peníze mi nechce dát, zatajil také mé doklady. Ty si budu muset udělat nové. A se svou maminkou jdou teď taky na policii na mě podat trestní oznámení, kde maminka prý dosvědčí, že jsem drogově závislá. To prostě jen kope kolem sebe. Já s tím nemám problém, klidně půjdu na testy,“ pokračuje vystresovaná maminka ve složité situaci.

Mnohem závažnější ale je to, z čeho nyní Patrika obviňuje.

„Napadal mě fyzicky, slovně, psychicky. Ve středu mi vyhrožoval, že mě zabije, a do diktafonu jsem musela pod nátlakem prohlásit, že jsem závislá na kouření marihuany a na drogách. Násilím mě donutil udělat nahrávku, aby byl krytý a už s ní byl i na sociálce. Říkám vám, že on nakonec dceru do péče dostane. Co jsem ale mohla dělat, když tam bylo dítě a chtěla jsem se dostat z bytu ven?“ pláče Nikola.

Pokud by bylo všechno, co tvrdí, pravda, jejímu expříteli by hrozil dokonce kriminál.

Případ budeme dál sledovat.

Čtěte také:

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy