Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Stylový dům Hany Reinders: Kladenské hnízdečko lásky s manželem sami navrhovali

Stylový dům Hany Reinders: Kladenské hnízdečko lásky s manželem sami navrhovali
Zdroj: archiv Hany Mašlíkové
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Modelka a moderátorka Hana Reinders (37) rozená Mašlíková se na svém profilu na sociální síti pochlubila bydlením. Fanouškům dala nahlédnout nejen na zahradu, ale ukázala i pokojíček syna Andrease a jednoduchou a stylovou ložnici, kterou sdílí s manželem Andrém Reindersem (39). Podívejte se, jak to u ní doma vypadá.

Téměř před 5 lety si Hana Reinders a André Reinders pořídili stylový domek nedaleko Kladna. Do Prahy za prací to má modelka a moderátorka jen pár kilometrů a vždy se vrací do klidného prostředí, které jí stavení s krásnou zahradou poskytuje.

Hana s rodinou obývá domek o rozměrech 5+kk, jak sama přiznává, zatím ještě patří bance a dle vlastních slov si Hanka ještě musí počkat, než jí bude dům snů říkat pane. Ona i její manžel a syn jsou ale v tomto domku, jehož jsou první obyvatelé, maximálně spokojení.

Vlastní design

Když si Mašlíková a Reinders dům kupovali, teprve se stavěl. Proto se rozhodli, že si ho sami zařídí společně tak, aby se v něm cítili dobře. Ačkoliv služby bytových designérů nevyužili, jejich bydlení je skutečně krásné a stylové. Podívejte se v galerii.

Související články

Další články