Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Stylové bydlení Malvíny Pachlové: Šárka z Ulice skrývá v poličce lebku a kosti

Stylové bydlení Malvíny Pachlové: Šárka z Ulice skrývá v poličce lebku a kosti
Zdroj: Showpix
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Malvína Pachlová (29), kterou diváci znají především jako Šárku z nekonečného seriálu Ulice, má velmi nabitý program. Kromě natáčení účinkuje i v divadle a byt je pro ni jedním z mála míst, kde si opravdu odpočine. Její bydlení je velmi stylové a ukazuje, co herečka ve volném čase ráda dělá.

Česká herečka Malvína Pachlová se do paměti lidí nesmazatelně zapsala jako číšnice Šárka v seriálu Ulice. Jakožto rozvracečka rodin, která přebrala manžela Veronice Maléřové, si velkou oblibu u diváků nezískala. Od uštěpačných poznámek těch, kteří mezi herečkou a její rolí nevidí rozdíl, se schovává ve svém stylovém bytě.

Podle vybavení a obsahu poliček není těžké poznat, co Malvínu skutečně baví. Zřejmě největší zálibu má v dýmkách, které mají v jejím bytě čestné místo a kterých má skutečně požehnaně. Nemá je ovšem jen na ozdobu a skutečně z nich pokuřuje.

Cvičení jako životní styl

Zatímco spousta lidí má pod postelí jen prach, Malvína pod ní skrývá dvě činky, se kterými doma cvičí. Na svou postavu dbá, a tak ani terasa není pouze místem odpočinku, i tam stojí v rohu cvičební nástroj.

Tajemné poličky

Představitelka Šárky z Ulice si umí ve svých věcech udělat pořádek. V jejích poličkách se ale neskrývají jen scénáře, krabice a knihy, je v nich možné zahlédnout dokonce i lebku a kosti. Malvína je rovněž vášnivou čtenářkou a vedle poliček má i čtenářský koutek s pohodlným ušákem, stolkem a lampičkou. Podívejte se do galerie na to, jak slavná česká herečka bydlí.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy