Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Stylová Monika Marešová: Na luxusních dovolených Leošovi rozhodně nedělá ostudu

+ Dalších 12 fotografií
krása
Leoš Mareš (43) si rozhodně vybral za manželku ženu, která ho dokáže reprezentovat. Monika Marešová (38), před svatbou Koblížková, s ním pravidelně jezdí na luxusní dovolené. Ať už si užívají u moře, nebo se baví v ruchu velkoměsta, Monika vždy vypadá skvostně. Vedle takové ženy se není čemu divit, že Leoš štěstím jen září.

Na poslední dovolené, ze které se teprve v úterý Monika a Leoš Marešovi vraceli, strávil hvězdný páreček v Americe. Ačkoliv si manželé ke svému pobytu vybrali pětihvězdičkový resort o 34 pokojích, kde měli soukromí, i tam byla Monika za módní hvězdu.

Kamkoliv tento manželský pár vyrazí, je Monika po boku Leoše jeho ozdobou. Nejen, že má smysl pro detail a dokáže každý outfit dotáhnout k dokonalosti, ale obléká se i podle toho, co se zrovna nosí v zemi, ve které momentálně je.

V Paříži se z Marešové stala opravdová dáma a v ulicích New Yorku vypadala téměř jako rodilá Američanka. Podívejte se do galerie na to, jak božsky Monika za všech okolností vypadá – Leoš má zkrátka skutečně obrovskou kliku.

Mohlo by vás zajímat

Další články