Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Stylová Kaira: Kateřina Hrachovcová prozářila zahájení Prague Fashion Weeku

+ Další 3 fotografie
móda
V pátek 30. srpna byl v karlínské Invalidovně zahájen Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Významnou módní událost si nenechala ujít spousta osobností, nejvíce však zářila Kateřina Kaira Hrachovcová (44), která dokázala i v zahalujícím outfitu ukázat část svého potetovaného těla.

Kateřina Kaira Hrachovcová je nepochybně inspirativní žena. Nebojí se být odvážná v mnoha ohledech a ve svých 44 letech má perfektní postavu, na které tvrdě dře, kdykoliv může. I proto je pro ni pak jednoduché se skvěle obléct na nejrůznější akce a své tvary zvýraznit ve vhodných šatech.

Kaira byla jednou z osobností, které přišly na zahájení Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Nepochybně to byla zrovna ona, kdo upoutal pozornost spousty přítomných – jak vyplývá z jejích příspěvků na sociální síti, na událost se pečlivě připravovala a poté si ji také náležitě užila.

Černý top se zajímavým zdobením, výrazná vínová sukně a boty s kožešinkou Kateřině velmi slušely, doplňky a vlasy zapletenými do elegantního účesu svému outfitu nasadila pomyslnou korunu. Podívejte se do galerie, jak během významné módní události Kaira zářila.

Mohlo by vás zajímat

Další články