Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Stylista Sam Dolce a české moderátorky: Borhyová tápe, Koukalová skóruje a Vítová ladná víla

Zdroj: Lucie Borhyová archiv, Gabriela Koukalová archiv, Iveta Vítová archiv
+ Dalších 14 fotografií
módní policie
Všeobecně jsou všechny moderátorské stars obvykle lépe oblečeny od svých stylistů na televizních obrazovkách než v tom, v čem obvykle chodí v soukromí i mimo něj a nebo v čem se prezentují na sociálních sítích, myslí si módní stylista a kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce. Tentokrát jeho kritickému oku neunikly moderátorské hvězdy Lucie Borhyová (42), Gabriela Koukalová (31), Iveta Vítová (37) a Laďka Něrgešová (45). Jak dámy se svými outfity dopadly?

Modely známých a půvabných moderátorek mají společné minimalistické prvky: Obvykle jednoduše střižené šaty s „áčkovou“ sukní nebo přitažlivější pouzdrové šaty v monolitní barvě podpořené špičatými střevíci na jehlovém podpatku zajišťujícími prodloužení a zeštíhlení nohou a také ženské držení těla.

Iveta Vítová

Okouzlující moderátorce Ivetě Vítové jemně tóny růžové na šatech sluší a tělové lodičky sluší nejen jí, ale každé ženě. Věřím, že za kariéru v televizi měla na sobě již asi všechny možné barevné kombinace.

K jejímu typu nejvíc fungují právě pastelové barvy, jako je růžová a tělová. Na podporu jejího okouzlujícího pohledu doporučuji spíš určitě odstíny modré a červenou barvu na oděvech eliminovat.

Gabriela Koukalová

Tato stále ještě „čerstvá“ kráska na televizních obrazovkách si získává po sportovních úspěších novou základnu fanoušků nejen díky ne úplně běžné barvě vlasů, přeci tak okouzlujících zrzek tolik není.

Je to báječná symbióza v kombinaci s jejím perfektním úsměvem, který ji vždy zdobí v každé situaci. Jsem toho ze spolupráce s Gabrielou svědkem. Její modely od stylisty jsou vždy chic, nadčasové a přesto ne usedlé.

Věřím, že všechny její stylingy v televizi Gabriele (31) pomáhají se cítit ve stále ještě nové pozici moderátorky komfortněji a její hvězda bude jen zářit.

Laďka Něrgešová

Laďka Něrgešová (45), další kráska z řad primáckých stars, je opět důkazem toho, že na Primě jsou stylisté sofistikovaným způsobem kreativnější než na TV Nova.

Záběry televizní dress code to nikterak nenarušuje, naopak střihově efektivnější řešení modelů působí příjemně svěže, cool a zároveň distingovaně.

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová (42) je patrně nejpopulárnější televizní moderátorkou v ČR. Mimo tuto prestižní pozici je jistě i majitelkou elixíru mládí. Nicméně mám dojem, že vizáží i stylingem je právě minimálně těch 15 let zpět v čase.

Černá této krásné blondýnce vyloženě sluší, petrolejové tóny nikoliv. Usedlý top v takovéto mini sukni je za mě úplně passé. Ačkoliv nic na obrazovce, co tato neuvěřitelná kráska nosí, není vyloženě stylisticky špatně.

Nadčasovostí nebo alespoň aktuálností s malou špetkou svěžesti nebo trendu nebo ve finále čehokoliv tyto oldschool outfity z TV Nova neoplývají.

Související články

Další články