Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stylista o finalistkách Miss: Která má na to vyhrát a která to může zabalit?

+ Dalších 9 fotografií
Talentovaný, mladý a hlavně uznávaný stylista Sam Dolce (29) je už delší dobu dvorním stylistou soutěže krásy Miss Czech Republic. Kromě toho, že vytváří nádherné stylingy na focení a natáčení finalistek, s nimi tráví spoustu času a měl prostor na to si udělat obrázek na každou z nich. V rozhovoru promluvil nejen o favoritkách, ale i o dalších zajímavostech.

Sam Dolce je mladý, talentovaný a práce ho baví. Proto vše, na co sáhne, vypadá téměř dokonale. Dělá to totiž srdcem. Jeho cit pro detail a módu uchvátil už mnoho známých celebrit českého šoubyznysu, jako Taťánu Makarenko, Simonu Krainovou (45), Moniku Babišovou či Lucii Borhyovou (40).

Jeho múzou je ale modelka, ředitelka soutěže krásy a v neposlední řadě dlouholetá kamarádka Taťána Makarenko (28). Na soustředění v luxusním hotelu v Chorvatsku Sam rozhodně nechyběl a kromě perfektně odvedené práce promluvil o tom, která z holek má na to získat titul.

I když prozradil jména svých favoritek, pořád je také toho názoru, že do finále, které se bude konat za pár měsíců, se může jeho názor změnit. Holky na sobě totiž dennodenně usilovně pracují a snaží se být lepší a profesionálnější.

Související články

Další články