Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Stylista hvězd Sam Dolce o letošních Vánocích: Všechny ozdoby jsem rozdal, kýč nemusím

Stylista hvězd Sam Dolce o letošních Vánocích: Všechny ozdoby jsem rozdal, kýč nemusím
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
koronavirus v česku
Stylista českých hvězd a kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že v tomto koronavirovém období to mají stylisté stejně náročné jako zpěváci, herci nebo modelky. Přesto se snaží myslet optimisticky a doufá, že tahle podivná doba bude co nejdříve za námi. Kromě koronaviru se Sam Dolce rozpovídal také o tom, co si jako stylista s vytříbeným vkusem myslí o kýčovitých Vánocích.

"Spoustu lidí samozřejmě tato situace zasáhla negativně, ale jsou i tací, kteří se na koronavirové pandemii snaží najít něco pozitivního. Já se snažím na každou situaci reagovat flexibilně. Takže se z této situace nehroutím a beru to tak, jak to je, protože s tím stejně nic neudělám. Zasáhlo mě to, ale pracuju dál, jak jen to jde," svěřil se eXtra.cz módní stylista Sam Dolce

Některé projekty, na kterých Sam pracoval, byly samozřejmě zrušeny a ani modelky to nemají jednoduché a přišly o značné finance. "Byly zrušené módní přehlídky a samozřejmě, že to ovlivnilo i naši soutěž Miss Czech Republic. Naše vítězky stávající budou mít delší kralování, protože vše je posunuté," pokračuje.

Vánoce jsou svátek pohody a klidu a pro spoustu lidí je to jediný čas v roce, kdy jsou kýče povoleny. "Tento rok určitě kýčovité Vánoce nemám. Mám je velmi jednoduché a strohé. Dokonce stromeček s veškerou dekorací jsem věnoval kamarádce. Mám doma jednoduchý stromeček přírodní z prutů a pak jenom žárovky. Jinak v podstatě nemám velkou dekoraci. Mám jmelí," dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy