Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Stylista hvězd Sam Dolce: Kubelková to umí lépe, Vanda Janda zaujala norkovým kožichem a Partyšová nepřekvapila

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz / profimedia
+ Další 2 fotografie
módní policie

V rámci 55. ročníku Mezinárodního karlovarského filmového festivalu proběhla i tradiční módní přehlídka české návrhářky Beaty Rajské. Hvězdný stylista Sam Dolce zhodnotil outfity známých českých osobností, které si nenechaly ujít módní show. Kdo pohořel a kdo naopak potvrdil status ikony?

Moderátorka Gabriela Partyšová

Moderátorka Gabriela Partyšová měla na akci půvabnou vizáž. Vlasy měla sčesané dozadu a rozjasněný make-up doplnila okouzlujícím úsměvem.

Velké večerní šaty s flitry se subtilním psaníčkem mi přijde jako model poněkud over dress code na typ akce, jako je módní přehlídka.


Módní návrhářka Vanda Janda

Je příjemné vidět známou návrhářku na přehlídce jiné známé návrhářky. Vanda Janda šla na přehlídku kolegyně Beaty Rajské původně velmi nalehko.

Konkrétně jen v černém saku suplujícím koktejlové šaty, zdobené zlatými knoflíky, které korespondují s řetězovým zdobením na vysokých botách značky N21, a s retro klipovými náušnicemi, typickými pro styl této návrhářky.

Málo k jakému outfitu by se nehodila tato Vandina ikonická kabelka od Hermés. Jak jsem zmínil, původně šla návrhářka velmi nalehko, což při večeru v chladných Karlových Varech nebyl nejlepší nápad.

Proto případné prochladnutí návrhářka eliminovala novým norkovým kožichem, který si pochopitelně za nemalé peníze pořídila v ulici, kde se akce s módní přehlídkou Beaty Rajské pořádala.

Moderátorka a modelka Iva Kubelková

Modelka Iva Kubelková je velmi krásná a přitažlivá žena a autorka jejího modelu je talentovaná známá návrhářka Beata Rajská, se kterou dlouhá léta Iva spolupracuje.

Nicméně co se vzhledu Ivy tentokrát týče, není to šálek mojí kávy, všeho je nějak moc.

Full make-up, full hair a dlouhé šaty ve zlatém lesku s volánkovým řasením na ramenou. Za mě tato krásná žena umí vypadat více cool, svěže a autenticky.

Související články

Další články