Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Stylista českých celebrit Filip Vaňek o Veronice Kopřivové: Není to modelka! Říkejte jí dívka od tyče nebo společnice

Filip Vaněk si nebere servítky.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 22 fotografií
Přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová dostala pořádnou sodu od předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nazval ji společnicí, holkou od tyče, ale rozhodně ne modelkou. Tohle se Verunce moc líbit nebude.

Filip Vaňek je předním stylistou českých celebrit. Má velmi dobré vztahy například s modelkou Simonou Krainovou nebo s Leošem Marešem a jeho přítelkyní Monikou Koblížkovou. To se ale rozhodně nedá říct o aktuální přítelkyni hokejisty Jaromíra Jágra Veronice Kopřivové.

Filip na svém facebookovém profilu napsal: " Proč neustále bulvár nazývá modelkou někoho kdo modelka není? Proč se nepíše třeba dívka od tyče společnice nebo hosteska?" Toto vyjádření okomentovala spousta lidí, a rozhodně se Veroniky nezastávali.

Jeden z komentářů byl více než nevhodný: „Anebo jí říkat prostě stará kur*a,“ napsal jeden z Filipových přátel na Facebooku. Na což mu stylista odpověděl po svém: „Já jsem chtěl být decentní, aby se na mě přítelkyně národního pokladu nenaštvala.“

Z toho zřejmě Veronika nebude mít radost. Spolu s Filipem se jí vysmála i Mahulena Bočanová, bloggerka Nikol Moravcová (30) a další.

Související články

Další články