Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stydí se za to, že Elišku odkopl: Jaká jsou slova Jakuba Vágnera po rozchodu s Bučkovou?

Jakub Vágner a jeho fotky ze soukromí…
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Ještě nedávno se svou partnerkou Eliškou Bučkovou (29) chlubil všude možně. Teď přišel rozchod a Jakub ukazuje, jaký je. Trochu pokrytec a trošku dobrodruh, který se dělá zajímavým. Jenže sám už tuší, že tento rozchod mu fanoušci jen tak neodpustí.

Jestli někdo aspiruje na titul Pokrytec roku, tak Jakub Vágner je rozhodně v nominaci. K rozchodu s partnerkou Eliškou se oficiálně nechce vyjadřovat, a to se slovy, že jde čistě o jejich soukromí. „Nezlobte se, nic k tomu neřeknu. Je to jen naše soukromá věc. Jestli se k tomu bude vyjadřovat Eliška, je to rovněž její věc. Já k tomu neřeknu ani slovo nikomu, protože to považuji za čistě soukromou věc,“ byla slova pro eXtra.cz, když jsme se ho dotazovali na rozchod a zda je pravdou, že Elišku poslal k vodě právě on.

V Jakubových očích je ale soukromí a soukromí – viz třeba úvodní snímek… Pokud byl z jeho lásky profit, ukazovat soukromí a lásku lidem ničemu nevadilo. Jakub totiž moc dobře ví, že když je vidět, různé společnosti o něj mají větší zájem a jdou mu z toho finance. Když si tedy dával snímky s Eliškou z jejich soukromí na Instagram či Facebook nebo se fotili na společenských akcích a poskytovali rozhovory o své lásce a soukromí, ničemu to nevadilo. Teď je to ale problém. Je to přeci jejich soukromí!

Jakub moc dobře ví, že dokud se bude dělat zajímavým, bude o něj zájem a půjde z toho nějak profitovat. „Je to moje soukromí,“ neváhá dobrodruh klidně několikrát opakovat, když dojde jen na banální otázku, zda zůstanou přátelé, jak Eliška Bučková tvrdí. Proč to Jakub dělá? No přeci proto, že ví, že se o něj budou všichni zajímat. A když zájem opadne, poskytne první rozhovor. Doufáme, že pak Kuba do detailu popíše i lovení rybiček s kamarády, když na něj Eliška čekala doma…

Související články

Další články