Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Stvořitel dokonalých prsou Gábiny Dvořákové kolem sebe začal kopat! Je plastický chirurg Paulis opravdu jejím milencem?!

Gábina má nového chlapa?!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Kauza kolem rozvodu zpěváka Václava Noida Bárty nabírá na obrátkách! Dnes se chce soudit i stvořitel silikonů Gábiny Dvořákové Bártové! Co za tím stojí?

Údajně nový milenec Gabriely Dvořákové Bártové (28), plastický chirurg Patrik Paulis prská vzteky na všechny strany! V médiích se objevila informace, že je stále ženatý s manželkou Lenkou, se kterou má dvě děti a ve spojitosti s Gábinou jí je tedy nevěrný. Zatímco rozvodová válka Gábiny s Václavem Noidem Bártou (36) naplno plní titulky všech novin, k soudu chce jít i chirurg Patrik Paulis. Dle svých slov musí bránit nejen svoji čest, ale čest celé rodiny.

„Ve veřejném prostoru se k soukromým záležitostem zásadně nevyjadřuju, dokonce jsem mlčel a mlčím k pomlouvačné kampani na mou osobu jako lékaře, momentálně vedenou v internetových periodikách, které jsou zcela mimo můj informační zdroj, ale ve chvíli, kdy se na údajně nejčtenějším médiu objeví zjevná lež, reagovat musím,“ napsal na svůj Facebook Paulis.

„Se svojí BÝVALOU manželkou Lenkou udržuji korektní vztahy zejména s ohledem na naše 2 děti. Proti lživým tvrzením, které se evidentně v ‚mediální válce‘ mezi panem Václavem Bártou a Gabrielou Bártovou nedrží novinářské etiky, ale průhledně manipuluje fakta a nechává prezentovat svůj subjektivní pohled jen jednu stranu, se však musím ohradit z důvodu ochrany svých dětí a také BÝVALÉ manželky,“ dodal plastický chirurg hvězd, který se rozhodl podat žalobu a tím na sebe ještě víc upozornit. Při pohledu na jeho sociální sítě totiž vidíte, jak moc tento muž touží po publicitě. To je tak smutné…

Související články

Další články