Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Studu se směje Iva Kubelková do tváře: Kávu si vychutnává jen ve spodním prádle

Studu se směje Iva Kubelková do tváře: Kávu si vychutnává jen ve spodním prádle
Zdroj: archiv Ivy Kubelkové
+ Dalších 18 fotografií
žhavé foto
Iva Kubelková (43) se opět předvedla jako pořádná dračice. Když chce kdokoliv tvrdit, že modelka a moderátorka začíná patřit do starého železa, vždycky dostane facku v podobě ještě odvážnější fotky!

Je o ní známo, že stud v popisu práce rozhodně nemá. Iva Kubelková přesto každým dalším odvážným snímkem dovede překvapit!

Na Instagramu vystavila svou fotku ve spodním prádle, na které svírá v ruce hrníček. Jestli si takhle vychutnává svou ranní kávu, tak musíme zatleskat. "Psaly jste si holky o nějaké moje další doporučení ohledně spodního prádla, tak tady je," napsala Kubelková, která však příspěvkem potěšila spíš pánskou část svého internetového publika.

"Tato podprsenka je vhodná pro všechny velikosti a její střih vám vykouzlí dekolt snů, mám to vyzkoušené. Krásně zakulatí dekolt a zvýrazní linii prsou," dodala modelka a fotkou svoje slova potvrdila.

Modelingu už se začala věnovat i patnáctiletá dcery Kubelkové. Je jasné, že v Natálii má Iva do budoucna velkou konkurenci. Kdyby se ale také ukazovala v takhle odvážných pózách, nejspíš by od maminky dostala přes prsty.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy