Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Studentku málem udusil její vlastní špekatý krk. Aby neumřela, musela zhubnout 32 kilo. Jak vypadá teď?

Mellisa Dowell doplatila na jídla z fast foodů.
Zdroj: Profimedia.cz

Mellisa Dowell (26) měla vždycky normální postavu, nosila velikost oblečení číslo 12 (naše 40). Když ale nastoupila na univerzitu, začala se přejídat fast foodem, a když studium končila, vážila 95 kilo. Protože na krku měla velkou dávku nahromaděného tuku, jednoho dne se málem udusila. To byl moment, kdy se Mellisa rozhodla zhubnout.

„Jednou jsem ležela na pohovce a najednou jsem nemohla dýchat, protože můj krk byl strašně tlustý. Musela jsem si sednout rovně a zkusit popadnout dech,“ líčila své zážitky Mellisa. K tomu, aby zhubla, jí pomohlo sdružení tzv. Hlídačů váhy (Weight Watchers). Během studií Mellisa jedla třikrát denně stravu z fast foodu, dokázala spořádat hromadu sladkostí a neměla skoro žádný pohyb.

Dowell požádala její sestra, aby jí šla na svatbě za družičku. To bylo ale pro téměř sto kilo vážící dívku nepředstavitelné, a tak i tento moment byl pro Mellisu motivací, aby se jí podařilo do svatby své sestry zhubnout. Díky novému stravovacímu režimu a cvičení se jí nakonec podařilo shodit přes třicet kilo a nyní se její váha ustálila na 60 kilech. Mellisa je konečně spokojená, že má své tělo zpět, a dokonce se jí daří oblékat i šaty velikosti 10 (naše 38).

Související články

Další články