Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Studentka se den před zkouškou opila a poslala svému profesorovi zamilovaný e-mail. Ten se stal hned HITEM INTERNETU!

Studentka v opilosti vyznala lásku svému profesorovi.
Zdroj: twitter.com
Každý máme na vysokou školu jiné vzpomínky a někomu se staly i pořádné trapasy. Hlavně když byly spojené s alkoholem. Na ten doplatila i studentka McKenna Clark, která v opilosti napsala svému profesorovi z univerzity zamilovaný e-mail. A přitom ji další den u něj čekala zkouška!

McKenna Clark se rozhodla, že půjde stres ze zkoušky trochu spláchnout s kamarády alkoholem, jenže to tak trochu přehnala. Navíc měla druhý den odevzdávat důležitou esej a jít na zkoušku.

Alkohol tekl proudem a McKeena na zkoušku úplně zapomněla. Ne ale na svého profesora Gramse. A v opilosti ji nenapadlo nic jiného, než mu napsat e-mail. A rovnou zamilovaný! Sice ho neměla moc uspořádaný a nikdo by nepochopil, co tím chtěla dívka říct, jedno bylo ale jasné. Byla do něj až po uši zamilovaná a nebála se mu to sdělit.

„Je nelegální se líbat ve vlaku, mluvení o počasí by mělo být ilegální. Nebo ne. Mělo by být legální se líbat ve vlaku, protože to je romantické. Profesore Gramsi, jmenuji se McKenna. Měla jsem pár Dr. Pepperů a je mi fajn. Váš úkol je příliš těžký. Nemohu ho udělat. Je mi už lépe, protože Dr. Pepper už vyprchal. Právě přemýšlím nad úkolem, co jste mi zadal. Je nelegální líbat se ve vlaku, protože to je porušení bezpečnosti. Pokud se líbáte ve vlaku, musíte si uvědomit, že to může skončit nebezpečím. Kdyby se řidič líbal ve vlaku, kdo by pak řídil vlak. Nemáte zač. Miluji vás,“ zaznělo v e-mailu.

Její profesor ale zřejmě její lásku neopětoval, protože jí na její zmatený e-mail neodpověděl. McKeena se ale druhý den ráno musela pořádně stydět! Jestli zkoušku udělala, nebo ne, se ale už nesvěřila. Přesto e-mail zveřejnila na Twitteru! A ihned se stal hitem internetu! Za jeden týden ho sdílelo přes 36 tisíc lidí a získal přes 100 tisíc lajků.

Související články

Další články