Dívka byla členkou Mensy již od září 2015, kdy zaskórovala v testech na 154 bodů. Od té doby jí to však nedalo a přemýšlela nad způsoby, jak si své IQ ještě navýšit. A ejhle, i to se jí podařilo!

V pouhých třinácti měsících, kdy každý den pravidelně konzumovala sperma, se jí testy zvýšily o 65 bodů. Testy dokonce prokázaly, že se jí zlepšila jak kognitivní inteligence, tak úsudek nebo například paměť. IQ jí vystřelilo na neuvěřitelných 220 a Alicia se tak zařadila mezi nejinteligentnější lidi v historii.

Sama Alicia tvrdí, že blahodárné účinky spermatu na sobě pocítila již po dvou týdnech konzumace. „Hodně dlouho jsem se věnovala výzkumu, jak zlepšit inteligenci, a pití spermatu mi přišlo jako nejjednodušší způsob,“ svěřila se worldnewsdaily­. com.

A má svatou pravdu, holka jedna přechytralá. Je všeobecně známo, že sperma je opravdu zdraví prospěšné. Podle výzkumů obsahuje až na 200 proteinů, vitaminů a minerálů včetně vitaminu C, vápníku, magnézia, sodíku, vitaminu B12, zinku nebo kyseliny citronové. Navíc obsahuje také pár přínosných hormonů jako serotonin, melatonin nebo cortisol. Díky těmto a jiným látkám budete více v pohodě, budete lépe snášet stres a lépe spát.

Všechny tyto faktory pak vedou k větší výkonnosti a lepší produktivitě. No, vypadá to, že sperma je nakonec pěkně nedoceněná mňamka a dámy by jí měly věnovat trochu více pozornosti. A co vy, už jste dnes spolkla svou denní dávku inteligence?