Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Studentka (21) jezdí na luxusní dovolené. A nestojí ji to ani korunu! Jak to dělá?

Ta si to uměla zařídit!
Zdroj: reprofoto youtube.com
Studentka Cassandra Jacqueline (21) z Austrálie se nehodlala smířit s tím, že by byla chudá studentka a pořád jen seděla doma a učila se. Rozhodla se, že procestuje svět a nebude ji to stát vůbec nic. A podařilo se! Jak to dívka udělala?

Studentka Cassandra Jacqueline (21) z Austrálie se nechtěla smířit se studentským chudým životem, kdy by jen chodila po brigádách a stejně by si nevydělala na žádnou pořádnou dovolenou u moře. A tak se rozhodla, že za ni prostě musí platit někdo jiný. Na případ upozornil portál Mirror.

Zaregistrovala se na seznamce Miss Travel a poslední rok jezdí z jedné luxusní dovolené na druhou. Bohatí muži se o ni starají a všechno jí platí. Ona si jen užívá a nic ji to nestojí!

Už byla v Japonsku, Thajsku, Singapuru nebo na Bali. A má spoustu dalších plánů! A jak to celé funguje? V každé zemi si našla na seznamce pracháče, který to za ni vše zaplatil. Takže jí poslal letenku a zařídil ubytování a vše potřebné. Když do země přiletěla, tak se jí věnoval a všude ji doprovázel. A pak se zase sama vrátila domů.

A pokud si myslíte, že jim za to dívka dopřávala sex, tak jste na omylu. Studentka tvrdí, že sex nebo jakékoliv jiné sexuální aktivity do seznamky nespadají. A tak není povinna ho boháčům dopřát. Ale kdo ví..

Související články

Další články