Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Studenti z Cambridge soutěží o nejhezčí zadek: Svlékli se na akademické půdě!

Ti se s tím nepářou!
Zdroj: The Tab
+ Dalších 11 fotografií
Mysleli jste si, že studenti z prestižní univerzity Cambridge jsou nudní suchaři? Tak to v žádném případě! Již několikátým rokem soutěží o fotku s nejlepším zadkem. Pozadím jim je celé město, včetně akademické půdy!

Holky, kluci, celulitida, špeky, všechno je dovoleno, nic není odsuzováno! Fotky, které najdete dole v galerii, se dostaly až do finále a vítězem se stane jedna z nich. Respektive zadek jednoho z nich. O ten tady jde především.

Zúčastnili se studenti práv, matematiky, budoucí politici či umělci. Mohli se fotit kdekoliv v tomto univerzitním městečku. Ty nejlepší záběry zveřejnil studentský web The Tab. Studenti zůstávají v anonymitě, zveřejněno je pouze jejich křestní jméno. A zadek.

Každý ze studentů to pojal po svém. Někdo dal přednost prostorám uvnitř, milovníci přírody zase vystrčili svůj zadek u jezera. Nadšenci do architektury se fotili u katedrály, zatímco jedna odvážná slečna odhodila svršky před restaurací plnou lidí. Někdo vsadil na sólo fotky, jiný si vybral parťáka.

No, je rozhodně z čeho vybírat! Studentský život se musí žít naplno a tohle je rozhodně sranda!

Související články

Další články