Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Studenti v Brně brutálně mučili kamaráda, pak ho polomrtvého POHODILI V LESE!

Boj o život
Trojici obviněných mladíků z napadení soud poslal do vazby. Společnými silami brutálně zbili známého, poté ho naložili do auta a odvezli ho do lesa. Tam ho pohodili a odjeli s nezájmem, co se s chlapcem bude dít dál. Hrozí jim výjimečný trest.

Tři mladíci surově zmlátili společného známého ve čtvrtek večer. Událost se odehrála v Brně. Oběť byla údajně vylákána útočníky do brněnského parku Žabovřesky za účelem obchodní schůzky. Dvacetiletého muže v parku jeho známí několikrát udeřili zbraní a pak ho odvezli za Brno do lesa. Mladíka pohodili do přírody a nechali ho tam ležet i přesto, že měl vážné zranění.

Naštěstí poraněný muž zvládl zavolat policii, nicméně té řekl jen to, že je zraněný v lese, ale neví kde. Po chvíli už na dotazy nereagoval. Policií byla okamžitě zorganizována pátrací akce. Díky sociálním sítím a aplikacím v telefonu policie vypátrala mladíka rychle. Byl ve vážném stavu a ihned převezen do nemocnice. Bojoval o život.

Tři podezřelí byli zadrženi během pátku. Jeden z mladíků je třiadvacetiletý vysokoškolák, další je středoškolák, kterému je pouhých osmnáct, a poslední je řidič z povolání (22). Bezohledný čin byl kriminalisty kvalifikován jako vražda ve stadiu pokusu. Trojici útočníků hrozí 15 až 20 let odnětí svobody. Zatím není známa příčina útoku, ale zřejmě se jedná o loupežný čin.

Související články

Další články