Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Student v Plzni ohrožoval spolužáky s pistolí v ruce. Křičel u toho „Alláhu akbar“

Mladík skončil na policii.
Zdroj: profimedia.cz
Učitelé a studenti střední školy v Kralovicích u Plzně jsou v šoku. Minulý čtvrtek totiž do třídy vpadl student s pistolí v ruce. Ohrožoval spolužáky a křičel "Alláhu akbar". Musela zasahovat policie.

Chlapec, který na střední škole v Kralovicích v okrese Plzeň-sever chodil do prvního ročníku, si do školy přinesl airsoftovou pistoli a dva nože. Později vpadl do třídy a křičel „Alláhu akbar“. Podle FTV Prima došlo k incidentu už minulý čtvrtek. Pro mladíka si přijela policie.

„Prý si chtěl jen udělat legraci z učitelky,“ řekl pro FTV Prima ředitel školy Milan Oravec. O hloupém vtipu údajně někteří mladíkovi spolužáci věděli. „Policie 15letého mladíka obvinila z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví,“ řekla mluvčí Policie Plzeň-venkov Markéta Fialová.

Policisté chlapci zbraně zabavili a provedli u něj domovní prohlídku. „Podle výsledku tohoto vyšetření mu hrozí buď podmínečné, nebo úplné vyloučení ze školy,“ dodal Oravec. Chlapec navíc bude muset podstoupit psychiatrické vyšetření, které má odhalit, co ho k činu vedlo.

Související články

Další články