Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Premiant třídy pobodal svou učitelku: Neunesl, že mu dala trojku z písemky

Otřesné
Zdá se, že maďarské město Győr je prokleté. Ve čtvrtek tam na místní střední škole napadl sedmnáctiletý student svou učitelku. Několikrát ji bodl nožem a způsobil jí vážná zranění. Mladík prý patřil k premiantům a neunesl fakt, že mu učitelka dala z písemky trojku. Loni v únoru došlo v tom samém městě také k útoku. Ten skončil bohužel smrtí.

Jednapadesátiletá učitelka matematiky a fyziky musela být ihned převezena do nemocnice. „Učitelku odvezla záchranka do nemocnice. Student byl zadržen pro podezření z pokusu o vraždu,“ uvedla agentura MTI.

Žena utrpěla zranění na hrudníku, na zádech a na rukou. Nyní už je naštěstí mimo ohrožení života. „Učitelka je ve stabilizovaném stavu, mimo ohrožení života,“ řekl agentuře ředitel místní nemocnice Attila Oláh.

Útočník údajně neunesl, že mu dala učitelka trojku z písemné práce, patřil prý k premiantům. Ředitelka školy Eszter Gedeová maďarským médiím sdělila, že bude škola v zájmu studentů a učitelů spolupracovat s policií, aby se případ vyšetřil co nejrychleji.

K útoku nožem došlo ve městě Győr i loni v únoru, když zaměstnanec zaútočil na ředitele tamního podniku. Ředitele se zastal jeho náměstek, toho útočník osmkrát bodl. Druhý den náměstek zemřel.

Související články

Další články