Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Studená sprcha pro Zemana! Ostatní kandidáti slíbili podporu Jiřího Drahoše, Horáček nabízí billboardy

Podpoříme Drahoše, říká řada kandidátů.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Miloš Zeman (73) sice vede, ale zdaleka ne tak zásadně, jak se předpokládalo. Jiří Drahoš (68) na současného prezidenta dotahuje. Už je sečteno 90 % volebních okrsků. Souboj ve druhém kole bude dramatický, ostatní kandidáti už vyzývají k podpoře Drahoše.

Bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš má velkou šanci ve druhém kole prezidentské volby pokořit Miloše Zemana. Po sečtení 90 % volebních okrsků už je jisté, že se tahle dvojice utká ve druhém kole.

Pavel Fischer, Marek Hilšer, Michal Horáček (65) i Mirek Topolánek prohlásili, že ve druhém kole podpoří Jiřího Drahoše. Horáček dokonce slíbil, že mu nabídne prostor na billboardech, který má předplacený.

Podporu Zemanovi ve finálovém kole zatím deklaroval Petr Hannig. Je sečteno 90 %, Miloš Zeman má v této chvíli 39,75 % hlasů, Jiří Drahoš 26,04 %. Ostatní stále nepřekročili ani 10 %.

Související články

Další články