Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Studená sprcha pro Kristýnu z Výměny: Matka na baterky, zuří diváci, ona tvrdí, že se změnila

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
kritika
V premiérovém dílu reality show Výměna manželek se diváci seznámili s Kristýnou, jejím partnerem a dvouletou dcerkou Valinkou. Kristýna byla po odvysílání okamžitě terčem kritiky, lidé ji na sociálních sítích popisovali jako absolutně nefunkční ženu a matku, která se nedokáže postarat o domácnost a o dítě už vůbec ne. V rozhovoru pro televizi Nova přitom přiznala, že se po natáčení u ní hodně věcí změnilo.

V premiérovém dílu reality show Výměna manželek se divákům představila Barča, která žije s manželem a dvěma syny v Týnu nad Vltavou. Na druhé straně se mohli diváci seznámit s Kristýnou, jejím partnerem a dvouletou dcerkou Valinkou. Barča byla už po příjezdu do náhradní domácnosti vyděšená špínou, kterou viděla všude. Na stropech byly pavučiny, které ji děsily.

V průběhu natáčení se Bára dozvídala, že Kristýna doma nefunguje jako žena v domácnosti ani jako matka. Toho si všimli i diváci, kteří jí na sociálních sítích dávali její chování pořádně sežrat. „To je matka úplně na ho*no. Neměla nikdy mít děti a žít by měla na hotelu, aby měla pokojovou službu a nemusela uklízet. U ní doma bych se štítila sáhnout i na Savo,“ napsala jedna z diskutujících.

Bára se v průběhu Výměny manželek několikrát rozbrečela a nakonec se i hádala se zdánlivě pohodovým náhradním manželem, který doma neúspěšně, ale alespoň se snahou, zastával úklid a péči o dceru v časech, kdy zrovna nebyla u tety na hlídání. Z pořadu vyšla ona jako ta dobrá, naopak Kristýnu lidé drsně zkritizovali. Ta přitom tvrdí, že dnes je vše jinak.

Velké změny

Kristýna v rozhovoru pro televizi Nova po Výměně řekla, že s partnerem se po vzájemné dohodě rozešli a kvůli dceři nadále fungují jako kamarádi. Života si chce i nadále užívat a uvědomila si, že dítě u toho není překážkou. Také jí prý došlo, že Valinka by pro ni měla být prioritou. Myslíte si, že se opravdu změnila?

Související články

Další články