Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Studená sprcha pro fanoušky kapely Ortel: Po koncertu dostali v baru pořádný „kouř“! Co se stalo?

Kontroverzní kapela má právě své turné.
Slavíková kapela Ortel započala svoje turné. S tím nechce mít společného většina hvězd a třeba takový David Koller prohlásil, že nebude koncertovat ve stejných halách jako xenofobní plzeňská kapela. To, že během jejich hraní vypuknou konflikty, bylo naprosto jasné. Jeden takový se odehrál i po sobotním vystoupení v pražské Kolbence.

Po koncertě se fanoušci kapely vydali do baru v Orebitské ulici na pražském Žižkově. Večírek jim ale moc dlouho nevydržel. Během večera do hospody někdo hodil dýmovnici a popíjející doslova vykouřil od pípy.

„Mohu potvrdit informaci, že do prostor restaurace byla vhozena pyrotechnika. Nikdo nebyl zraněný, pouze dva lidé se nadýchali kouře,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Na místo později přijela záchranka a policie. Nálada po večírku tak musela být na bodu mrazu.

Kritiky ne příliš pozitivně hodnocená kapela Ortel se veze na strachu z uprchlíků a islámu. Už dříve spolupracovali třeba s ultrapravicovou Dělnickou stranou. Zpěvák Tomáš Ortel byl navíc dříve frontmanem krajně pravicového uskupení Conflict 88.

Mohlo by vás zajímat

Další články