Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Studená sprcha pro Erbovou po fotce s fešákem: Vlaďko, vždyť on je zadaný a má dvě děti…

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
ODHALENÍ
Jen co se Michal Gulaši (33) pochlubil veřejně krásnou novou přítelkyní, jeho expartnerka Vlaďka Erbová (38) kontrovala snímkem s fešákem, s kterým trávila Silvestra. Kdyby ale chtěla naznačit, že jde o jejího nového „šamstra“, nic by se tolik nerozcházelo víc s realitou. Víme, o koho jde!

Identita

„Ten frajer je spolumajitelem brněnského baru Malej velkej. Má babu a dvě děcka a fotí se s ním každý. Opravdu to není láska,“ dozvěděli jsme se od zdroje z moravské metropole po zveřejnění snímku.

Vlaďka Erbová (38) ho sice majetnicky objímá, nicméně víc než kamarád to patrně opravdu nebude. I na svém soukromém profilu na Instagramu Petr S., který mimochodem sleduje také Michal Gulaši, ukazuje snímky s dvěma dětmi a partnerkou.

Opuštěná

Zdá se tedy, že zde Vlaďce pšenka nepokvete a že si zkrátka udělala fotku se známým, který měl pomoci tomu, aby kvůli šťastně zadanému ex nevypadala tak opuštěně.

To potvrzuje ostatně i její okolí. „S tímhle chlapem vážně nechodí. Vůbec to není její typ. Dám za to hlavu, že s ním není,“ dušuje se jeden z velmi blízkých přátel Erbové. Pro její oddané fanoušky je to ale dobrá zpráva: pokud by jim nevadilo dojíždět za ní do Mostu, stále je nejspíš volná jak pták…

Související články

Další články