Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Stropnický se rozvádí s Žilkovou kvůli mladičké milence. Je to pohledná pracovnice ambasády!

Martin Stropnický má mít v Tel Avivu milenku.
Zdroj: Profimedia, LinkedIn Markéta Horňáková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Milenka

Velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický (65) zřejmě opravdu opouští manželku Veroniku Žilkovou (60) kvůli milence! Spekulace měl potvrdit blízký zdroj z okolí 65letého herce pro deník Blesk. Nečekaný rozvod má tak dramatickou dohru.

Zdá se, že velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický má zálibu v blonďatých ženách. V minulosti randil téměř výhradně s plavovláskami a jinak tomu není ani u jeho nové údajné milenky, s níž se měl seznámit právě v Tel Avivu. Jak informoval deník Blesk, milenkou má být konzulární referentka Markéta Horňáková, která je na této pozici od roku 2016.

Na Stropnického si měla brousit zuby už od jeho nástupu na ambasádu před skoro čtyřmi lety. O jejím působení v kanceláři v Tel Avivu píše i ministerstvo zahraničních věcí na svém oficiálním portálu. „Chlubila se, že ho určitě rozvede, dokonce se na to mezi kolegy vsázelo. Za Stropnického prošla výběrovým řízením na vyšší post a od té doby dělá kariéru,“ prozradil Blesku blízký zdroj z okolí Stropnického i Horňákové.

Podle webu LinkedIn má Horňáková vystudovanou Karlovu univerzitu a v lednu 2015 nastoupila jako stážistka na českou ambasádu v Tel Avivu.

Manžel Žilkové chytil druhou mízu

Na dotaz, co si o tom myslí Veronika Žilková, stále ještě manželka Martina Stropnického, odpověděla těmito slovy: „Podobné anonymy o jeho vztahu na ambasádě dostávám často. První před třemi lety a v posledních měsících znovu. Informovala jsem o nich opakovaně manžela. Doposud je vyvracel,“ nechala se slyšet herečka.

O tom, že má milenku, však svědčila i formulace v e-mailu, který poslal Žilkové a kde Stropnický požádal o rozvod. „Stálo v něm, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá,“ prozradila tehdy zdrceně Žilková na svém Instagramu. Asi zjistil, že v pětašedesáti letech vypadá lépe vedle mladé slečny než vedle šedesátileté manželky. Jiné vysvětlení nemám. Těžce se smiřoval s přibývajícími léty. Tak si asi našel někoho, pro koho je zase mladý princ. S dobrým platem a postavením,“ prozradila dále Žilková před časem.

Stropnický milenku přiznal

Dle zpráv z Izraele je nový vztah Stropnického s konzulární referentkou Horňákovou veřejným tajemstvím. Má být také častým hostem v jeho rezidenci. „Asi bude pravda, že jejich vztah trvá celé tři roky. Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal,“ doplnila Žilková.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy