„Je to zlej sen. Jel jsi za mnou po práci, protože jsme museli být spolu každičký den, a kvůli taxikářovi, co měl mikrospánek, jsi mi odešel. S tebou jsem poznala, co je to milovat. Včera jsi mi řekl, že mě miluješ a že jsi nejšťastnější. Taky jsem nikdy necítila něco takového. Budu tě milovat navždycky,“ píše Terezka, která nedokáže přestat plakat.

„Nikdy se neodpustím, že jsem tě nechala odejít. Měli jsme být spolu ten večer a neměl jsi chodit do práce. Ležkali jsme v posteli, koukali se sobě do očí. Věděla jsem, že mě miluješ a já tebe. Po práci jsi jel za mnou, já ti rychle vařila večeři ve 2 ráno, protože pro tvoje spokojený bříško všechno. A pak se to stalo. Nebudu nikdy vzpomínat na včerejší den, budu vždycky myslet na to vše krásný, co jsme spolu zažili. Jen co jsme se vzbudili, tak jsme se culili. Milovala jsem každou věc na tobě. Tvoje modré, pravdu říkající oči až po tvoje rty, který mi dávaly miliardu pusinek denně,“ vyznává lásku mrtvému příteli.

Ten podle všech dostupných informací doplatil na únavu řidiče vozícího zákazníky přes aplikaci. Po nehodě zůstal zaklíněný, ale policisté ho vyprostili. Spolu s hasiči se jim podařilo obnovit Matejovu srdeční činnost, bohužel zhruba za třináct hodin v nemocnici na následky zranění zemřel.

„Nemůžu přestat plakat. Toto srdce jsem chtěla přinést do nemocnice, aby ses probudil a viděl, že jsem dělala vše, abych našla, kde jsi. Nemůžu tě vrátit zpátky, miláčku, ale přijdu tam za tebou do nebe,“ píše instagramerka k fotce srdíčka.

„Budu stále usměvavá, protože ty bys nechtěl vidět z nebe, jak moc se kvůli tobě trápím. Za pár let tam přijdu nahoru za tebou a budeme spolu v nebíčku tančit, smát se, milovat se, mojkat se (tulit se, projevovat si lásku – pozn. red.), všechno jako doteď,“ dodala dívka, která ve čtvrtek večer šla uctít památku partnera do jeho práce na striptýz a nahoru mu poslala naštvaný vzkaz, jak takovou práci mohl dělat.