Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Střípky z Plesu jako Brno: Legendy na pódiu a hvězdní hosté, ale i luxusní pokrmy

Střípky z Plesu jako Brno: Legendy na pódiu a hvězdní hosté, ale i luxusní pokrmy
Zdroj: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
ples jako brno
Brněnská smetánka i pražské celebrity se na Plese jako Brno odvázaly a zábava trvala do pozdních nočních hodin. Postaraly se o to legendární hvězdy showbyznysu jako Jiří Korn (70) nebo Vašo Patejdl (65) ze slovenského Elánu, pomohly i nekonečné zásoby alkoholu na barech. Všichni přítomní si odnesli i gastronomický zážitek. Reportéři eXtra.cz byli u toho!

Až do rána se v sobotu plesalo v Brně, tradiční hvězdnou sešlost Ples jako Brno si nenechaly ujít ani pražské celebrity. Po červeném koberci se prošla třeba Gabriela Partyšová (41), Nikol Švantnerová (27), Taťána Makarenko (30) s misskou Denisou Spergerovou (19) nebo Tonya Graves

Legendy a delikatesy

Nejlepší kamarádka Dary Rolins (47) si nemohla večer vynachválit. "Jsem na tomhle plese poprvé a líbí se mi to neuvěřitelně. Nejvíc asi to vystoupení číšníků, nádhera," řekla eXtra.cz Graves. Někdo se divil, proč ji nedoprovodila Dara. "To já nevím, jsem tady s jinými přáteli. Ale Dara navíc stejně není ani moc plesový typ," smála se zpěvačka.

Hlavní hvězdou večera nepochybně byl fenomenální zpěvák Jiří Korn a jeho slovenský kolega Vašo Patejdl Stále jsou v úžasné formě. K tanci ale zazpívali i Ondřej Gregor Brzobohatý (36), Anna Slováčková (24) nebo Celeste Buckingham (24). A o velkolepé finále se postaral dvojník Karla Gotta se svou kapelou.

V sedmém nebi byli všichni gurmáni, jídlo zabíralo dobrou polovinu industriálního prostoru bývalé továrny. Servírovalo se třeba speciální domácí jelítko podle starodávné receptury, steak s batátovým pyré nebo risotto nero s kalamáry. Bez povšimnutí hostů nezůstal ústřicový bar, ale ani ten s alkoholem. Dobré pití teklo proudem až do rána.

Ukázněné hvězdičky

Karel Janeček (46) a jeho Lilia Khousnoutdinova byli nadšeni. "Brno je skvělé město a tahle akce ještě lepší. Jsme tady poprvé, ale určitě se sem rádi vrátíme," řekla eXtra.cz Lilia. Karel souhlasil: "Nádhera, nemá to chybu."

Na největší brněnskou celebritu Nelu Slovákovou (29) dohlížela maminka. O žádný trapas se kupodivu nepostaraly ani další hvězdičky českého showbyznysového rybníčku. Anebo se ho některé povedlo umně zamaskovat...

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy